Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Pražská 649/3, Česká Kamenice

Já mohu paní doktorku jen doporučit,já k ní chodila a teď k ní chodíme s dcerou,má velmi příjemné vystupování,je vstřícná,se vším poradí a co je hlavní,malá se vůbec nebojí chodit k doktorům.

vyborná lékařka!!!!jen samá spokojenost :),

Nejlepší lékařka jakou znám, citlivý lidský přístup,moje děti se vůbec nebojí chodit do ordinace. Také její odborné znalosti jsou na výši a spolu s letitými zkušenostmi je to vše ta nejlepší kombinace. Pomohla mi řešit i mé osobní problémy. Paní doktorko, moc za vše děkuji

Paní doktorka se o mé děti vzorně stará, vždy nad rámec svých povinností. Velmi kladně hodnotím milé jednání, vlídnou atmosféru v ordinaci. Je-li nutné , paní doktorka ordinuje
i mimo ordinační hodiny, velmi často v sobotu i v neděli, nikdy neodmítne pomoc. Dětská po-
hotovost je až v Děčíně a tak často supluje tuto v Kamenici.Myslím, že je to lékař na svém
místě.

S péčí paní doktorky jsem velmi spokojená, přistěhovali jsme se do Kamenice a měla jsem
strach s jakým lékařem se setkám. Byla jsem velmi mile překvapená. vzorná péče, nic
není ponecháno náhodě, velmi milý přístup a velké odborné znalosti. Opravdu mohu paní doktorku všem doporučit - jistě budete všichni spokojeni tak jako já a můj syn. Ještě jednou děkuji. Pol.

Doktor Mengele by se za takové výkony nemusel stydět, moje dcera se z péče této lékařky vzpamatovávala dva roky. Fakt teda vřele doporučuji, pokud můžete utíkejte !!!!!

Moje první paní doktorka :) Moc ráda jsem k ní jako dítě chodila, vůbec se jí nebála a taky jsem se díky ní přestala počů... víte co :)

Já jsem s paní doktorkou spokojena. Vždy mi dobře poradila a je vstřícná. S dětmi má trpělivost. Mám dvě děti, chodíme k ní již sedm let.