Praktický lékař pro dorost a dospělé
Senovážné nám. 13, České Budějovice

Umístění: Praktický lékař pro dorost a dospělé Jiný

Paní doktorku navštěvuji 3 roky a jsem moc ráda, že jsem se u í zaregistrovala a udělala tím zásadní změnu. Po předchozí neblahé zkušenosti nyní v případě p. dr. Syslové nemohu říci jediné špatné slovo a nemám k ní žádné výhrady. Naopak, několikrát mi doslova vytrhla trn z paty i tím, že ovládá homeopatii. Jednu musela i hasit požár, který způsobil její zatupující kolega špatným rozhodnutím. Umí podpořit slovem, je vstřícná, vnímavá, pozorná, umí věci vysvětlit tak, že je laik pochopí. Jako lékařku bych ji neměnila a svými lidskými kvalitami mi sedí i jako člověk. Chodí k ní i moje dcera a kamarádka, obě jsou podobného názoru jako já.

Umístění: Praktický lékař pro dorost a dospělé Jiný

Dnešní kontrolu u doktorky nemůžu rozdýchat...
Škrábání v krku, bolesti hlavy, zvýšená teplota, dráždivý kašel a celková únava.
Diagnostika: Škrábání v krku a bolení hlavy je z kouření. Kašel co mě budí prý může být alergie a teplotu pod 38 nemám řešit. Ale mám řešit svojí vizáž. Prý chodím oblečená jak kdybych šla ve 4 ráno z putyky.
Tak je to doktorka nebo stilistka?!
Paní doktorku Syslovou vřele doporučuji

ja si nemuzu na pani doktorku stezovat jak nikteri tady pomohla mi i po psychicke strance je to dobra doktorka a nemenila bych ji za nic na svete nikdy v mem pripade nic nezanedbala narozdil od jinych lekaru kteri nedokazou rozpoznat nejake nemoci moje mama k ni chce taky prejit protoze jeji doktor ji honi po vsech certech a kazdej doktor rek ze je nemocna uplne s nicim jinym

Mám velmi špatnou zkušenost. Problémy, se kterými jsem přišla, zlehčuje. Odmítá mně poslat na odborné vyšetření a její interpretace mých potíží mi připadají velmi zavádějící. Bohužel se velmi nevyzná ani v homeopatii, ačkoliv působí velice suverénně. Jsem rozhodnutá odejít.

já k ní chodím od 15 let.Ale když máte chřipku a ona Vám řekne že je to proto že jsem tlustá.tak to je pěkná diagnoza.Přecházím jinam.Ze začátku byla dobrá ještě tak do roku 2005 to s ní šlo.Ale tět už to je opravdu na zváženou jestly si nechat zdraví od ní zkazit nebo raději rychle utéct.
To s těmi dovolenými-tolikrát se mi stalo že paní doktorka měla dovču.ježíš tak takhle bych se chtěla mít.A když paní doktorka něco neví hledá v odborných publikacích.
Sestřička-je vidět že se asi nudí,protože si pořád někde telefonuje nebo si dělá nehty.A když jí příde do ordinace někdo s kým si může povídat tak je hnedle veselá.Před pěti lidmi se vás zeptá na na věci které nepatří pro uši jiných pacientů.K paní doktorce chodily i mé dvě sestry ale po chybné diagnoze odešly jinam.Už je celkem i zvláštní že se paní doktorka tolikrát spletla.Přecházím a jsem za to ráda.

Na bolest kolene mi řekla že jsem tlustá(mám 60kg)-nyní jsem po 5té operaci.Po týdnu běhání kvůly předop.vyšetření mi oznámila, že vysledky se ztratily. Do nemocnice mě poslala s předoperačním vyšetřením předešlé pacientky(nebylo jí ani divné,že se jmenuje jinak). Odmítala mi dát jak vycházky tak neschopenku(ušlé dny jsem si musela vzít z dovolené). Když jsem potřebovala vytáhnout stehy z nohy abych se nemusela trmácet do necmocnice v náledí, odmítla s tím, že ,,na to si netroufne ať si to vyndají samy,, a při požádání o sanitku mi začala zjišťovat autobusy a poradila ať si koupím auto...

U paní doktorky jsem cca 11 let. Je pravda, že je milá, vždy vyslechne. Odborně nemohu soudit, neboť jsem naštěstí zatím vážný problém neměl. Vždy mě odkázala k patřičným odborníkům - v tom problém nevidím. Ani nevidím problém v jejím pozitivním vztahu k homeopatii. Myslím, že homeopatie je legitimní alternativa k alopatii - proč ne. V čem však vidím pro mne nepřekonatelný problém, je řešení zdravotních problémů v místnosti u paní doktorky s otevřenými dveřmi do vedlejší místnosti, kde sestra připravuje další 4 pacienty a do toho drnčí telefony, které nejdřív bere sestra a přes celou místnost křičí (těmi otevřenými dveřmi) na paní doktorku, kdo volá a zda si to vezme. Opravdu nemám zájem na tom, aby kdokoliv (a to vč. sestry) slyšel o mých zdravotních problémech (na co tam ty dvě oddělené místnosti jsou?). Zároveň není moc příjemné, když váš lékař v průběhu vyšetřování pohovoří s dalšími dvěma pacienty po telefonu (nevím, zda si ti volající uvědomují, že rozhovor slyší pacient sedící u paní doktorky a obvykle zná i jméno volajícího, o což se postarala sestra, která paní doktorce přes celou ordinaci jméno volajícího oznámila). I pokud sami za sebou zavřete dveře, do minuty vtrhne do místnosti sestra (ať už s nějakým dotazem na paní doktorku, papírem či jde pro něco do skříňky) a samozřejmě při odchodu nechá dveře dokořán! O náladovosti sestry nemluvě! Opravdu se na ni musí opatrně (už to tu někdo psal). Nejsem si však jist, zda mám zájem přistupovat k sestře svého lékaře opatrně! Ona je přece ta, která by ke mně, jako k nemocnému pacientovi (jejímu klientovi), měla přistupovat opatrně a ne naopak! Také se poohlížím po novém praktickém lékaři. Bohužel s možnostmi kam odejít (a polepšit si) to v našem zdravotnictví není slavné. A to jsem ten pacient, který je ochoten si něco i připlatit nad rámec běžného pojištění a i přesto se dobrý lékař s lidským přístupem a zároveň odbornou erudicí (a ještě takový, který je ochoten vás přijmout) hledá těžko.

Je ochotná.

Paní doktorka je velmi příjemná, chodím k ní už 15 let a jsem velmi spokojená. Před rokem jsem musela na operaci a na předoperačním vyšetření jsem měla zvýšené některé hodnoty. Paní doktorka napsala do předoperačního vyšetření, aby mi v nemocnici ještě zkontrolovaly testy, to se nestalo a paní doktorka mě z maléru po operaci tahala ještě 2 měsíce. Jen díky ní jsem se rychle zotavila protože přístup v Českobudějovické nemocnici je strašný.(a to vím nejen ze svých zkušeností, ale také ze svého okolí). Co se týče sestřičky tak to je ta nejpohodovější ženská jakou znám. Vřele doporučuji.

K této paní doktorce jsem chodila několik let a vzhledem k tomu, že patřím mezi pacienty, kteří chodí k lékaři jednou za sto let když už jde do tuhého, tak jsem si po každé návštěvě, kdy jsem odcházela doslova rozladěná, říkala, že zkrátka asi zrovna neměla svůj den, ať už doktorka nebo sestra.
Po poslední zkušenosti jsem však lékaře změnila. Změna je to k lepšímu a naprosto radikální. Stručně řečeno - přece neexistuje, aby byl v sesterně řešen zdravotní stav pacienta před dalšími min. čtyřmi pacienty, čekací doba je příšerně dlouhá, protože sestra i doktorka si prostě rády povídají a vyřizují soukromé věci, o náladovosti sestry, která se chová jako kdyby byla ředitelka zeměkoule, ani nemluvě, navíc když je nedejbože třeba udělat rozbor krve, tak se sestra ani neobtěžuje s jejím náběrem, ale člověk musí v horečkách lítat po dalších ordinacích a sám si vše zajistit, a v neposlední řadě nelze nezmínit fakt, že se tato paní doktorka nechává velmi často zastupovat lékaři, kteří by už ve zdravotnictví neměli vůbec působit, pamatují obě světové a pokaždé se mě, coby pacienta laika zeptali, kam mají co do karty napsat a co případně mi mají předepsat. Zkrátka naprosto neprofesionální přístup i pokud jde o samotné vyšetření, protože diagnóza - tak si něco kupte v lékárně, přestože člověk žádá antibiotika,které měl naposledy cca před pěti lety, protože paralen už týden nezabírá, je naprosto neuvěřitelný...