Ord. prakt. lékaře - gynekologa
Školní 129, Příbram

Díky precizní a pečlivé práci v cytologické laboratoři mi paní doktorka Svobodová zachránila život. Není co dodat...

velká nespokojenost. sice se ke mně nechovala nijak špatně, ale až když jsem se dostala k její kolegyni, tak jsem zjistila, že mám poševní přepážku, kvůli které jsem v podstatě nevyšetřitelná, protože skrze ní není nic vidět, a musí se tudíž odstranit. Paní doktorce Svobodové to bylo zřejmě jedno, stačí se tvářit, že vyšetřuje, aby za to dostala zaplaceno. A takto to praktikovala celých 7 let!!

S paní doktorkou jsem nebyla spokojená a jsem ráda, že jsem se odstěhovala do jiného města. Na prohlídky jsem chodila pravidelně, dokonce 2x za rok dle jejího přání. Dělala mi stěry, různá vyšetření a nikdy jsem k tomu nedostala žádný komentář. Po cca 2 letech mi řekla, že ta vyšetření jsou vlastně proto, že mám náběh na rakovinu čípku. Asi si dokážete představit moje pocity. Za rok mě začala přemlouvat do očkování, i když už jsem byla ve věku, kdy je mi toto očkování v podstatě "na prd". Odmítla jsem. Pokud jsem chtěla něco vědět, musela jsem se vždy zeptat, sama mi nic neřekla.
Sestra je neskutečně protivná, ráda každýho komanduje a je jen málo dni, kdy se s ní dá normálně bavit.

Dobrý den, s paní doktorkou nemám žádný problém. Ale sestra to je katastrofa, již několikrát se mi stalo, že před jinou pacientkou mě vylíchala na osobní věci, což mi přijde neetické, až ponižující....Připomíná mi to dobu dávno minulou....chtělo by to nějakou změnu, nemyslíte?

Hodná a rozumná paní doktorka.Pomůže.

Do této ordinace chodím dlouhá léta jsem spokojena s profesionálním přístupem obou lékařek i sestry.Je pravda,že se déle čeká,ale lékařka vždy vše dobře vysvětlí a nebojí se poslat i na vyšetření jinam.Jsem spokojena.Milada

Je pravda, že se paní doktorka střídá v jedné ordinaci s mojí gynekoložkou (pí.Pšeničková), takže na ní občas při preventivní prohlídce narazím. Z tohoto hlediska si na ní nemůžu stěžovat. Je milá, příjemná, vše se odbývá normálně. Nikdy se mi nestalo, že by během prohlídky někdo jen tak vešel (jak někdo psal). Se setrou je to horší. Někdy je nepříjemná, jindy neutrální. Několikrát sem se s ní dohadovala kvůli objednání na prohlídku. Dostala sem třeba vynadáno, že jsem tam už měla být před měsícem, přitom mi do další ohlášené prohlídky zbýval ještě skoro měsíc a půl. Podle mě si plete karty, protože k ní chodí i moje sestra. Nicméně paní doktorku Svobodovou bych klidně doporučila. Podle mě patří v Příbrami ještě k těm lepším (mám bohužel horší zkušenosti)...

Každý názor je názor. Můj je takový: Přístup paní doktorky i sestry je odpovídající. Abych pravdu řekla, nejsem zvědavá na to, abych si chodila k lékaři poklábosit!!!!Natož aby čekaly o to déle další pacientky. Když někdy sedím v čekárně a vidím, jak se některé pacinetky neumí chovat, překvapuje mě naopak, že je sestřička profesionální (u lékařky nemůžu hodnotit, pro mě profesionál je). Navíc do ordinace nikdy nikdo "nelezl", ani sestra. Také mě tedy překvapuje, když čtu ta negativní hodnocení, že paní doktorka nepřijímá nové pacienty, neboť má plno. Takže vy nespokojené se raději odhlašte a najděte si svého favorita, který vám uvaří kávu, probere při vyšetření všechny aktuální drby a ještě se s vámi pujde srdečně přivítat a vyprovodí vás s ovacema atd. a dejte prostor těm, kteří paní doktorku vyhledávají.
Já osobně jsem spokojená, mám dvě zdravé děti a vždy (v těhotenství) mě paní doktorka, byt s malým problémem či podezřením raději poslala na detailnější vyšetření do nemocnice či do Prahy. Nechci tady pět žádné ódy, ale jsem s péčí tohoto zařízení spokojená.

Je pravda,že sestřička má svoje mouchy a nálady asi jako každý.Chodím k Mudr.Svobodové už 9 let a nikdy na mě sestra vyloženě nepříjemná nebyla.Za to doktorka ano,umí být nepříjemná,arogantní.Když má blbou náladu tak se radši na nic neptejte.Nevadí mi čekání, nemám strach z vyšetření,ale z toho jakou bude mít doktorka ten den náladu a jak moc bude nepříjemná.Někdy jsem byla opravdu naštvaná a měla jsem zkažený zbytek dne.Neškodilo by víc lidskosti a citu.Moje kamarádka má zkušenosti podobné,jen se sestrou o něco horší.Káťa

Je fakt že je sestra velmi nepříjemná ale s paní doktorkou jsem spokojená, je fakt že nezatěžuje informacema a to je v některých případech dobře, je také možné že si chtějí některé pacientky hodně povídat o vyšetřeních proč a jak a kdy atd. A proto to zpoždění, které je někdy až děsivé! Já razím tu variantu: pokud mě něco zajímá tak se zeptám, pokud mě něco bolí nechám se vyšetřit a paní doktorka to vždy tak udělá. Nesouhlasím s různýma názorama že něco nevyšetřila a něco nenašla apod. je to vše relativní, myom muže podle mě růst týden a někdo ho má celý život....atd.