MephaCentrum, a.s. - Kožní ambulance
Opavská 962/39, Ostrava

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Velmi milá paní doktora. Vše vysvětlí. Je to jediná lékařka, ze které nemám strach (trpím syndromem bílých plášťů ) a to jsem hlídaný pacient, takže musím preventivně navštěvovat tuto ordinaci 2krát ročně. Mohu jen doporučit.

Umístění: MephaCentrum, a.s. - Kožní ambulance Bradavice

Musím souhlasit s večinovým názorem. Dnes jsem byla na odstranění velmi bolestivych bradavic na noze. Paní doktorka i sestřička byly velice ochotné, empatické a profesionální. Opravdu skvělá doktorka, která vyslechne a poradí nejlepší metodu terapie.

Doporučuji, paní doktorka je velice pozitivní a profesionální, spolupráce je na nejvyšší úrovni a taktéž její výkony. Dagmar

Paní doktorka je velmi ochotná, vše dopodrobna vysvětlila a poradila. Vzala meho syna bez objednani. DOPORUČUJI. K.K.

Úžasná paní doktorka! Veliká profesionalita, rozumí i vážnějším nemocem. Byla ochotná ve všem pomoct mému malému synovi. Dlouho jsem nepotkala tak šikovnou paní doktorku!

U paní doktorky jsem byla dvakrát a jelikož se nic nelepší a mám už v pořadí třetí mast, tak nevím, jak hodnotit. Přístup je ale velice příjemný a dopodrobna vysvětlí, v čem je problém. Snad se mi kožní problémy vyléčí a já budu moci poděkovat této paní doktorce. Přístupem ale mohu DOPORUČIT.

Paní doktorka Svobodová je odborník jak má být, všechno vysvětlí dopodrobna, je milá a příjemná. Člověku se opravdu dostane té nejlepší péče. Doporučuji!

Paní doktorka i sestřička mají naprosto vynikající a profesionální přístup. Paní doktorka je odborník na svém místě, navíc dokáže velmi dobře komunikovat s pacientem a velmi podrobně vysvětlit zdravotní problém i postup léčby.

Paní doktorka na mne působila velmi příjemným dojmem. Byla ochotná, vstřícná a dle mého názoru velmi znalá problematiky své specializace. Nemohu pochopit, jak u jejího jmén může být nějaké záporné hodnocení. Přijala mne, aniž jsem byl objednaný a věnovala se mi s mimořádnou péči. P.P

Paní doktorka má velmi dobré znalosti i v méně obvyklých diagnózách!! Tudíž autor 123456654321 si asi buď spletl jméno a nebo nevím. Je opravdu hodně dobrá a má velmi příjemné vystupování!