Praktický lékař pro dospělé
Střelecká 214, Hradec Králové

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Sestřička milá, pokud máte z něčeho strach, dokáže podpořit. Paní doktorka je taková "svá", ale vždy mi pomohla a vyhověla, pokud jsem chtěla ještě nějaké doplňující vyšetření. Nemůžu si stěžovat. Čekací doba je sice delší, ale to asi svědčí o tom, že se svým pacientům věnuje a má jich opravdu hodně. Mně osobně vždy vše dopodrobna vysvětlí.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Ráno poslala manžela domov s horúčkami 38,4 , bez vyšetrenia.. Večer ho hospitalizovali s podozrením na zápal mozgových blán. Neodporúčam!

Díky přestěhování jsem musela hledat nového praktického lékaře. Jsme nesmírně šťastná, že zrovna jako první jsem vyzkoušela paní doktorku, protože jsem si jistá, že u ní již zůstanu. Moc se mi líbí její celkový přístup, zájem o člověka a i dána možnost jiná než je polykání prášků. Nenarazila jsem u ní na absolutně žádný problém. A neskonale ráda mám i její smysl pro humor. Já bych paní doktorku určitě doporučila všem (já ji rozhodně měnit nehodlám, ba naopak), ale chápu, že 100lidí, 100 chutí a nemusí svým přístupem vyhovovat každému.Přeci jen někdo radši zapíjí prášky a maskuje bolest než aby ji řešil.

Přecházím k jinému obvodnímu lékaři. Čtyři návštěvy u paní doktorky mi opravdu stačily. Pokaždé přede mnou jedla, chvilku mluvila a zase jedla, opravdu pokaždé, co jsem se dostala na řadu (a to po opravdu velmi dlouhé době). Ke všemu jsem vždycky měla pocit, že diagnózu si musím stanovit sama a ještě byla uražená a arogantní, když jsem po přetrvávajících potížích a dobrané dávce antibiotik zažádala o doporučení ke specialistovi. Pacienta přehlíží, necítila jsem se tam vůbec dobře. Sestřička je příjemná a vstřícná.

Doporučuji, kdyby byli všichni tací, bylo by méně nemocných.

Konečně "Obvoďák", který se na mě aspoň podívá, prohlédne, poradí a dle potřeby pošle ke specialistovi. k doktorům moc nechodím a předešlý se na mě 8 let nepodíval, jen dle mých popisů problému léčil. a neschopenku opravdu nepotřebuji, ale co nejrychleji vyléčit a proto mi současný praktik plně vyhovuje. a že má plnou čekárnu též o něčem svědčí. K nescopnému přece nikdo nechodí...

Byla jsem krátce zaregistrována u paní doktorky. Díky stěhování jsem praktického lékaře musela změnit a jsem ráda. Paní doktorka byla celkem milá, ale její dotazy co s tím, pokud jsem měla nějaký zdrvotní problém, jaké léky si žádám a s dotazem, co mi vlastně je (nejlépe dotaz přímé diagnozy) mě vždy dostaly. Nyní mam praktika, kterého si velmi vážím a jsem s jeho péčí opravdu spokojena. Diagnozu si stanoví sám... Hezký den.

katastrofa

vždy ochotná a vstícná k diskuzi o daném problému, maximální spokojenost

Pro mě tedy "velmi dobrý", doporučovat nebudu, každému sedí něco jiného. Čekárna sice opravdu většinou plná (ráno je to logické, když jsou odběry krve a pokud by bylo prázdno během dne, asi by to o něčem svědčilo..a nemyslím, že o tom, že stihne v pohodě všechny odbavit), paní doktorka u ordinování skutečně jí, telefonuje, ale přisuzuji to tomu, že nemá žádnou přestávku. Raději snesu jezení jogurtu, když se ptá, co mi schází než čekat v čekárně, když bych věděla, že u sebe žádného pacienta nemá a bere si hoďku na oběd. S tím jsem se asi nesetkala, že by u sebe nikoho neměla. Ano, ptá se, "co s tím", protože očekává, že vím, zda chci napsat léky nebo je nepotřebuji. Nač ordinovat léky, které by nebyly nutné, s tím souhlasím. Vždy mi ale udělala odběry, i na speciální vyšetření mě poslala a sledovala, kdy ATB nasadit a kdy ne.