Psychiatrická praxe
Pod Záhorskem 19, Plzeň

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrická praxe Jiný

Mudr .Eva Soukupová u které jsem se léčila 9 let mě doslova zachránila život a nastavila včas správnou léčbu je velmi empatická .Její přístup je perfektní .Všem kdo hledá doporučuji v její ordinaci naleznete bezbečí a budete odcházet spokojeni . Paní doktorce děkuji za všechno .Taušová Michaela

Umístění: Psychiatrická praxe

Velke diky ode mne patri pani doktorce za jeji profesionalni pomoc.Je ochotna,mila ,soucitici a opravdu se zajima o stav pacienta,ktery potrebuje pomoci.Mohu vrele doporucit.
Mila pani doktorko,mnohokrat dekuji za vasi pomoc a preji pevne zdravi. pri vasi jiste nelehke praci.......
Eva K.

Když jsem se k paní doktorce chtěla objednat, seřvala mě, že jsem jí měla nejdříve zavolat a ne chodit osobně, že tam má pacienta. Ani jí nevadilo, že jsem čekala asi půl hodiny než pacient odešel a pak jsem se chtěla dohodnout na termínu. Řvala na mě jako na malé děcko, prostě když jsemi viděla ten její přístup, utíkala jsem a nikdy víc bych k ní nešla.

Leta letoucí mě paní doktorka drží při životě, který stojí za to žít. Když je nejhůř, vzpomenu si na laskavá zlatá světýlka v jejích očích :-)))

Nejlepší lékařka, jakou jsem kdy potkala. Umí pomoci nejen ve svém oboru, má přehled o možnostech celkového léčení a dokáže pacientovi poradit ve složitých životních situacích. Děkuji.

velmi dobrá doktorka,která má pochopení a soucit

Taktéž doporučuji, nám celé rodině moc pomohla M.J

Pí.MUDr.Eva Soukupová nám v rodině mnoho pomohla a dále pomahá. Mohu jen a jen doporučit.

Díky.