MUDr. Eva Šonská Hainová

Chirurg Více

Mnichovo Hradiště 1 adresa

Chirurgická ambulance
Švermova, Mnichovo Hradiště

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: jiné místo Zanícen prst plus bradavka

Jsem nadšená z přístupu paní doktorky. Původně jsem tam jela s miminkem a zaníceným prstem. Jelikož paní doktorka byla velice milá, vše vysvětlila, zkusila jsem se zeptat i na můj problém, a to hnis v bradavce, který řeším již skoro rok i u nejlepších odborníků na prsa v Pze, však bez úspěchu. Díky tomu jsem kojila jen na jedno prso, brala atb, atd. a čekala jsem až dokojím, aby mi mohli bradavku naříznout. Paní doktorka znala diagnozu hned, nebyl to žádný hnis, pouze ucpaný mlékovod, vzala jehlu, problém vyřešila a já snad konečně budu moci používat obě prsa. Mám nej dárek k Vánocům. Moc díky. Jen více takových lékářů. Jo a sestřička také moc fajn. Ordinaci určitě doporučuji.

Dnes jsem byla u této lékařky v ordinaci na vyndání stehů,jak sestřička tak i paní doktorka velmi vztřícný.U vyndávání na vše dohlížela i paní doktorka,Zodpověděla mi i otázky které jsem potřebovala v této ordinaci jsem nebyla poprvé žiji zde už 20 let tudíž jednu dobu častěj.Nikdy jsem se nesetkala s něčím takovým co se zde píše.
Pokud jde o sehrání sestřičky a doktorky tak to snad dá rozum když se znají a pracují spolu tolik let.
Paní doktorka je zásadová,když někomu řekne co má dělat a ten dotyčný udělá opak je jasný že se jí to nelíbí.Za to jí nikdo nemůže odsuzovat.
Prostě ordinaci doporučuji

To se to kritizuje anonymně místo z očí do očí, každý je jiný a názor po 12 letech je trapný. Sestra musí dnes být registrovaná, mít téměř vysokou školu a hodnocení její práce? Škoda mluvit.
Pracuje pod dohledem lékaře a pokud je tým sehraný jako na této ambulanci, není potřeba mnoho pokynů, aby věděla, co má dělat, jinak by tam vůbec nemusela být, stačila by sekretářka, aby lékařka nemusela psát všechno sama. Dnes při kontaktu s pojišťovnami to ani jinak nejde, protože jen co je napsáno, je pro ni také uděláno. Ti, kdo jsou spokojení, možná ani o těchto stránkách nevědí, ti děkují osobně, ne přes internet.

Mám úpně tu nejhorší zkušenost a byla jsem úplně v šoku, že ještě ordinuje. V 1997 se mi loupala bradavka z gyndy mě poslali k ní. Řekla, že to není její, že to je kožní záležitost, paní doktorka Kubíkova to mazala vším možným, několikrát mě tam znovu poslala, že to je prsní záležitost, bez úspěchu. Pak mě paní Kubíková poslala do Prahy tam vzali vzorek a nádor byl už nejen v bradavce, ale i pod ní. Kdyby to poznala hned nemuseli mi vzít celý prs a já nemusela mít tolik problému co jsem měla a mám. Trvalo to několik měsíců a nepoznala to. Nebýt paní doktorky Kubíkový tak už je možná úplně pozdě. Navíc tento nádor se tvoří jen v bradavce a měla ho okamžitě poznat, byla jsem moc mladá, malý děti, teď bych to řešila jinak, aby už neubližovala, ale tenkrát jsem byla strašně vyděšená. Chemoterapie atd.Takže vůbec nedoporučuji!!!!! Filipová, a pokud vím tak jsem nebyla jediný případ, který byl takhle zanedbaný

S touto ordinaci jsem spokojena. vřele doporučuji

Byla jsem tam na odstranění pih. Lékařka mi je vyřízla a zašila a asi hodně utáhla. Sestra mi na to přilepila náplast přímo bez polštářku. Bolelo mě to jak nevím co 3 dny. Tak jsem se rozhodla náplasti vyměnit. Jenže jsem ty náplastě měla narvané přímo do rány a nešlo to vůbec odstranit a šíleně to bolelo. Asi po 3 hodinách se mi to podařilo. Ulevilo se mi. Šla jsem na vytažení stehů a sestra mi ty stehy přímo vyrvala a rány se rozšklebily. Nevěděla jsem to protože mi to zase hned zalepila, jen mě to hrozně bolelo. Tuhle lékařku a sestru opravdu nedoporučuji. Je to děs a hrůza.

Já bych to tak černě jako předchozí neviděl. Je to ambulance, žádné vážné věci se tam neřeší, sestra má na chirurgii celoživotní praxi, lékařka také a jednání je standartní. Moje zkušenost je dobrá a se zákroky, které nevyžadují nemocnici bych jinam nechodil.