Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Bohužel i já se musím přidat k negativům. Je to,už dávno,ale i já jsem díky jejímu přístupu přišla o vidění na jednom oku. Brala mě tehdy,jako dětského pacienta na kterém si jen zdokonalovala svou praxi,zkoumala můj problém,jako bych byla exemplář pro její bádání. Má matka tomu nerozuměla a tak si myslela,že tehdejší paní primářka dělá pro mě,co může. Dnes v dospělém věku se mě můj nynější,výborný oční lékař zeptal,ona Vám s tím nic nezkusila udělat? Operaci atd.? Né,neudělala,tehdy byly samozřejmě jiné metody,ale zkusit mi zachránit oko snad jako lékařka mělo být v jejím etickém a lékařském zájmu. Jiným se stejným problémem se o to,alespoň pokusili. Já postupně přestala vidět a s problémy se musím potýkat dodnes,samozřejmě se to projeví při hledání zaměstnání,kdy,už prostě tam to zdravotní omezení je. Bylo to ještě za komunistů,no možná naše rodina nebyla ta vyvolená pro zodpovědnější přístup k tehdejšímu mému zdravotnímu problému. A vidění oka mi,už nikdo nevrátí.

Při naší poslední návštěvě jsem čekala se svou třináctiměsíční dcerou více než dvě hodiny v čekárně plné lidí. Moje dcera neobsedí, takže jsme se potulovaly po chodbě a jaké bylo mé překvapení, když paní doktorka na 45 minut zmizela někam do kumbálku. Při návratu strašně smrděla cigaretami, ale měla na tváři úsměv a zářila spokojeností. Ne tak jako většina jejich pacientů, kteří čekali až se dostanou na řadu. Sestra byla velmi arogantní a nepříjemná. Po tomto zážitku jsem dceři našla jiného očaře a jsem moc spokojená

Paní doktorka je věcná,s dobrým přístupem k pacientovi.
Působí na mně odborným dojmem,s dlouholetou praxí.

musím říct že paní doktorka je výborná, pokaždé velmi pečlivá a vždy zkontroluje všechno, jen ta čekací doba někdy :(

Paní doktorka je velmi nepříjemná,při posledním vyšetření jí velmi vadil pláč mého tříměsíčního dítěte,otevřela dveře a zařvala aby si mimčo vzala sestra.Přitom nevyšetřovala mě ale syna takže jsem dcerku přece mohla mít na rukách.Krom toho neskutečně je cítit cigaretami až se dělá zle.Také mám pocit že nejsem na očním ale na dietologii protože vždy probírá moji váhu a né oči ty až naposled.Holt každej nemůže být štíhlý a na oční chodím ne pro diety ale pro brýle.Neberu ji její odbornost ale už k ní nikdy nepůjdeme raději si najdeme jinou doktorku s lidským přístupem.

Chodím již léta se zeleným zákalem k pani doktorce a díky jí, ještě neslepnu a má velmi pěkný vztah k pacientům, na otázku odpoví a poradí.

tato paní doktorka je velmi hodna a svou praci umi vzdy me dokaze podporit