Eva Shíbalová

Gynekolog

Kontaktní informace

• Paní doktorka je úžasná. Chodila jsem k ní před porodem a vždy jsem odcházela nadšená jejím chováním a vystupováním. Je skvělá.

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• K

Paní doktorku nelze jinak než pochválit. Extrémně profesionální přístup a empatie jí rozhodně nechybí. Diky ni jsem se vyléčila z dlouholetého problému, který jiní lékaři jen zlehčovali. Všimla jsem si, že tu někdo ptal po její ordinaci. Paní doktorka teď sídlí společně s dvěma dalšími doktorkami na poliklinice na Kladně a opět není co vytknout. Nejlepší gynekologická ordinace na Kladně. Já a mnoho mých kamarádek můžeme vřele doporučit.

• P

Neuvěřitelně příjemná paní doktorka, která o mne pečovala v nemocnici. Při ultrazvuku vše pečlivě vysvětlila, stejně tak jako další postup léčby i vážnost stavu. Mrzí mne, že nemá paní doktorka vlastní ordinaci mimo nemocnici, moc ráda bych k ní chodila.

• A

Doporučuji. Osobně jsem poznala při své hospitalizaci její odbornost, profesionalitu i lidský příjemný přístup k jednotlivým pacientkám.