Eva Shíbalová, gynekolog Kladno

Eva Shíbalová

Gynekolog Více

Vančurova 1548, Kladno
Oblastní nemocnice Kladno, a.s.

4 názory pacientů

Paní doktorka je úžasná. Chodila jsem k ní před porodem a vždy jsem odcházela nadšená jejím chováním a vystupováním. Je skvělá.

Paní doktorku nelze jinak než pochválit. Extrémně profesionální přístup a empatie jí rozhodně nechybí. Diky ni jsem se vyléčila z dlouholetého problému, který jiní lékaři jen zlehčovali. Všimla jsem si, že tu někdo ptal po její ordinaci. Paní doktorka teď sídlí společně s dvěma dalšími doktorkami na poliklinice na Kladně a opět není co vytknout. Nejlepší gynekologická ordinace na Kladně. Já a mnoho mých kamarádek můžeme vřele doporučit.

Neuvěřitelně příjemná paní doktorka, která o mne pečovala v nemocnici. Při ultrazvuku vše pečlivě vysvětlila, stejně tak jako další postup léčby i vážnost stavu. Mrzí mne, že nemá paní doktorka vlastní ordinaci mimo nemocnici, moc ráda bych k ní chodila.

Doporučuji. Osobně jsem poznala při své hospitalizaci její odbornost, profesionalitu i lidský příjemný přístup k jednotlivým pacientkám.