Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Vančurova 1548, Kladno
Oblastní nemocnice Kladno, a.s.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

4 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Paní doktorka je úžasná. Chodila jsem k ní před porodem a vždy jsem odcházela nadšená jejím chováním a vystupováním. Je skvělá.

K
Ověřeny pacient

Paní doktorku nelze jinak než pochválit. Extrémně profesionální přístup a empatie jí rozhodně nechybí. Diky ni jsem se vyléčila z dlouholetého problému, který jiní lékaři jen zlehčovali. Všimla jsem si, že tu někdo ptal po její ordinaci. Paní doktorka teď sídlí společně s dvěma dalšími doktorkami na poliklinice na Kladně a opět není co vytknout. Nejlepší gynekologická ordinace na Kladně. Já a mnoho mých kamarádek můžeme vřele doporučit.

P
Ověřeny pacient

Neuvěřitelně příjemná paní doktorka, která o mne pečovala v nemocnici. Při ultrazvuku vše pečlivě vysvětlila, stejně tak jako další postup léčby i vážnost stavu. Mrzí mne, že nemá paní doktorka vlastní ordinaci mimo nemocnici, moc ráda bych k ní chodila.

A
Ověřeny pacient

Doporučuji. Osobně jsem poznala při své hospitalizaci její odbornost, profesionalitu i lidský příjemný přístup k jednotlivým pacientkám.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti