Eva Sedláčková, praktický lékař Plzeň

MUDr. Eva Sedláčková

Praktický lékař Více

Francouzská tř. 4, Plzeň
Praktický lékař pro dospělé

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

paní doktorka muže být příjemná,ale lečit jen nejlepe za peníze i věci co platí pojištovna si nechává proplácet.antibiotika a jiné dá jen nejdražší,neporadí se nezepta se jestli na to pacient má.a hlavně jentak neveří pacientovi a mele si svou.nedoporučuju

Na paní doktorce mi vadí, že neléčí chlamydie ani hemofylus s oddůvodněním, že "to máme všichni".
Já mám zřejmě po operacích oslabenou imunitu, prodělala jsem ¨ve svých 72 létech soálu, chlamydie mne trápily dva roky a na mé nalkéhání mi paní doktorka předepsala Sumamed - je to už řtvrtý měsíc a potíže se nevrátily ! Nyní mě trápí bakterie hemofilus, které se usídlily v krku, v noci se budím, nemohu polykat. Dva lékaři mne ujistili, že podle kmenu bakterií (kterých je cca 20 druhů) se musí infekce přeléčit. Dvakrát jsem si téměř vynutila výtě a pokaždé laboratoř neurčila citlivost. Aby paní doktorka se mnou měla pokoj, předepsala jedno z několika atb (které se zřejmě předepisují podle zjištěného typu hemofila). Spokojená jsem byla s paní doktorkou, dokud jsem měla běžné nemoce- chřipku, bronchitidu. jsch

Přestože v současné době zatím nebydlím v Plzni, přesto bych obvodní lékařku nevyměnila za nic. Pochopí pacienta, určí správnou diagnozu, nenechá nic náhodě. Opravdu lékařka na svém místě.

Paní doktorka je velice příjemná, milá, ochotná a vstřícná. Vždy vyslechne, poradí, snaží se uklidnit a udělat maximum pro zdraví pacienta.
Velice doporučuji.
Markéta Hrubešová