Praktický lékař
Raisova 21, Plzeň

Umístění: Praktický lékař

Pečlivá a svědomitá doktorka. Čekání je sice delší ale stojí to za to. Paní doktorka totiž nic neponechá náhodě a opravdu se snaží pomoci.

Umístění: Praktický lékař ošetrenie

Pani doktorka a najma sestrička sú veľmi xenofóbne a arogantné. Nespochybňujem lekársku spůsobilosť pani Pohořalej. Odmietli mi poskytnúť zdravotnú starostlivosť. Sestrička ma v systéme zdravotnéh poistenia hľadala pod rodným číslom a nie pod číslom poistenca(číslo majú občania EU). Mysleli si , že nemám zdravotné poistenie, hoci som im ukazovala preukaz. Boli arogantné (veľmi jemne povedané). Po doloženom potvrdení z poisťovne sa odmietli omluvit a dr. Pohořelá ma vysmiala, že či chcem o nich rozprávať v novinách...Situáciu riešim s právnikom.

Paní doktorka je velmi svědomitá a nic neponechá náhodě. Někdo se cítí dotčen, že musí někdy déle čekat. Kdyby se na člověka podívala jen tak zběžně, určitě by to bylo rychlejší, avšak návštěva pacienta by pak byla zbytečná.

Paní doktorku máme velice rádi a vím o čem píšu. Je obětavá a vždy milá. Mého manžela zachránila od jisté smrti, když mu objevila nádor, který se ještě dal operací odstranit. A ani já si nemohu stěžovat. Když bylo třeba přijela i na návštěvu nemocného a byla příjemná. Sestřička je také moc fajn Baslovi

Arogantní, neprofesionální doktorka, která předepisuje Paralen 4x denně jako prevenci při nachlazení pro jeho protizánětlivý účinek. Po konzultaci v lékárně (Paralen nejen že nemá protizánětlivý účinek, ale v tomto dávkování ani není vhodný na játra) jsem paní doktorce volala, jestli se nespletla, a seřvala mě, lékárníci jsou prý debilové a mám možnost změnit lékaře.

Super lékařka a odbornice a sestřička sluníčko moc Vám oběma děkuji Monika A.

Agorantni az to boli. Zkuste se pred ni zmint ze se vam nelibi ze jste v cekarne sledovani kamerou, nebo ze tam bezi hlasite nonstop farmaceuticke reklamy. Ze je to normalni? tak se zkuste zminit ze uvazujete o zmene lekare... okamzite na vas zacne utocit a garantuji vam ze navstevu neskoncite v dobrem. Moralka, lekarska etika, nebo zajmy pacientu ji pramalo zajimaji.

S paní doktorkou jsem velmi spokojen. Záleží ale, jaký preferujete přístup. Zda-li hledáte někoho, u koho budete hotovi za minutu bez určení řádné diagnozy a vyslechnutí problému, tak jste na špatné adrese.

Sice si musíte v čekárně většinou chvilku počkat, ale je to zapříčiněno tím, že paní doktorka se snaží nic nepodcenit. Vše vyslechne a zkontroluje a popíše přesně situaci, ve které jste a jaké máte možnosti.

Jsem s ní spokojený a sestřička je také milá.

S péčí paní doktorky jsem velice spokojena. Je svědomitá,vždy mi pomůže. Doporučila jsem ji několika svým známým a všichni jsou s její péčí a lidským přístupem spokojeni. Její sestřička je příjemná.

Příjemná paní doktorka, moc milá sestřička, vše super...