Enident s.r.o.
Petra Fastra 260, Říčany

Umístění: Enident s.r.o. Jiný

Velmi profesionální přístup, maximální spokojenost,empatická paní doktorka, snaží se vyjít vstříc. Mohu jen doporučit

MUDr. Eva Nixová

dobrý den, děkuji za recenzi.

Umístění: Enident s.r.o. Jiný

Paní doktorka je zkuseny profesionál. Jezdíme za dr. cela rodina pres 10let a spokojenost, bez problemu. Nic nevnucuje a vsechno vysvetli s usmevem. Doporucujeme

MUDr. Eva Nixová

dobrý den, děkuji za recenzi.

Umístění: Enident s.r.o. Jiný

Doporučuji. Přístup paní doktorky je lidský a zároveň profesionální, všechno pokazde srozumitelně vysvětlí a jeji
práce je v pořádku. Také výborná paní hygienistka

Dobrý den, děkujeme

Umístění: Enident s.r.o. Jiný

Paní doktorka i sestřička obě moc milé a hodné. Ordinace velmi dobře vybavena na vysoké úrovni. Ošetření zcela bezbolestné i když starch v mém případě přetrvává a padá ze mě až u venkovní branky u východu z budovy. Já jsem velice spokojený jak se samotným přístupem tak i s ošetřením. Paní doktorka je nejen velice sympatická, milá, trpělivá, ale hlavně šikovná a rychlá. Takže na závěr: Spokojenost, doporučuji a jen tak dál, děláte to dobře.

Dobrý den pane Zieglere, děkujeme. Nixová Eva

Umístění: Enident s.r.o. Jiný

Jak paní doktorka Nixova tak i paní sestřička super i děti tam chodí moc rádi více takových lékařů a sester děkujeme Jarošová

Dobrý den paní Jarošová, děkujeme. Nixová Eva

Umístění: Enident s.r.o. Jiný

Ač zpočátku vypadala paní zubařka velice mile a šikovně, děti měly zoubky rychle opravené, ukázalo se vše jinak. Dceři opakovaně vrtala zuby, dvě stálé stoličky nakonec musely jít ven, protože pod plombou byl kaz. Synovi vrtala také mléčnou stoličku, když si i po opravě stěžoval na bolesti, jiný zubař ji nakonec musel také vytrhnout, opět pod plombou kaz. Mně vrtala mezizibni kaz, po shlédnutí rtg jiný zubař zjistil, ze opět pod plombou je kaz. To už nevypadá jako náhoda, ne? Proto nedoporučuji!

MUDr. Eva Nixová

Dobrý den paní Loubková, trochu popravdě zavzpomínejte, jak probíhaly návštěvy Vaší rodiny u nás, nespolupracujících děti s obrovskou malhygienou, pusa plná velkých kazů. Hysterické scény už v čekárně. A u periapikálních zánětů dětí se provádí extrakce. Vaše velká dcera byla poslána kvůli nespolupráci a tudíž nemožnosti ošetření kazů na stálych zubech na vyšší pracovište. Nixová Eva

Umístění: Enident s.r.o. Jiný

Paní doktorka i sestřička jsou obě milé, ale to je vlastně všechno. Až s odstupem času zjišťuji, co vše bylo špatně.
Plomba neustále padala, tahání nervů během 5 minut hotové a docela pěkné částky si berou..
A když volám, ze mám akutní bolesti zubu, zda mohu ráno přijít, tak rekne za měsíc? To byla poslední kapka. Nakonec jsem skončil na pohotovosti každý den, zánět okostnice,..

MUDr. Eva Nixová

Dobrý den, na termíny objednání jste se nedostavil nebo jste je odsouval. Provizorní výplně nejsou úplně pevné. Akutní bolest bereme tentýž den nebo den následující, Vaše tvrzení není pravdivé. "Tahání"nervu trvá opravdu cca 5 minut, nasleduje číštění a opracování kk to je delší fáze. Ceny máme stanovené podle minutových kalkulací, výpočet cen výkonů je prováden účetní firmou.
S pozdravem Nixová Eva

Umístění: Enident s.r.o. Jiný

Nepatrim k pani doktorce. Ma zubarka mela dovolenou. Pani doktorka se me mile ujala a maximalne pomohla. Dorazil jsem se zanetem stolicky. Bolest ukrutna. Ale.pani doktorka pro me.udelala maximum. Tezce se pomaha bezbolestne, kdyz zanet je uz rozjety. Za me 5*

děkujeme. Nebylo to jednoduché. Jsem ráda, že jsem Vám pomohla. Nixová Eva

Umístění: Enident s.r.o. Jiný

Dnes jsem u paní doktorky byla já i dvě malé děti.. s přístupem jaký má paní doktorka i sestřička jsem se dlouho nesetkala,obě milé,usměvavé...děti se báli a přístupem paní doktorky to z nich úplně spadlo. Ja která se panicky bojím zubařů jsem nadšená a dokonce se těším na příště... vše dokonale vysvětlila je moc šetrná. Znám plno zubařů a za mě je paní doktorka Nixová TOP !!!

Dobrý den paní Vojtěchová, děkujeme za pochvalu. MUDr. Eva Nixová

Umístění: Enident s.r.o. bolest zubu

Paní doktorka mi před 3 lety zachránila zub,který tehdy chtěl jiný lékař vytrhnout. Za mne spokojenost, neprovádí žádné zbytečné operace a cenově přijatelné.

Dobrý den, děkujeme. Nixová Eva