Palackého třída 191, Chrudim
Poliklinika Chrudim

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zobrazit ostatní psychiatrů v okolí

No, tak já si nemohu stěžovat, teoreticky. Chodíme k paní doktorce s osmi letou dcerou, která má ADHD, už 2 roky. Paní doktorka je sympatická, akční, profesionální, ale na druhou stranu je velice netolerantní. Zajímá ji hlavně vše kolem školy, o takové ty vnitřní pocity a trápení se vůbec nezajímá. A hlavně se nedá zadržet její kulometná palba slov, což mi hodně začíná vadit, jelikož nemám šanci cokoliv říct. Jako by ani mé postřehy a otázky nebyly důležité. Někdy mám pocit, jako by ke mě přistupovala jako k hloupému dítěti :-) Za ty dva roky nám paní doktorka ani nijak nepomohla vlastně. Každopádně hledám pro dceru jiného psychiatra, který bude vládnout empatií a nejen nezastavitelnou pusou. A to nemyslím ve zlém.

Synovi nepomohla, nezajímala se o jeho potřeby a trápení, zajímala ji jenom škola. Změnili jsme pedopsychiatra.

Paní doktorka mě dokázala pomoct a dostat mě z nejhoršího ven, velice si jí vážím

Č

Skvělá lékařka, vnímavá,empatická, radikální a vyzná se i ve francouzské kuchyni.Jediné minus-logorhea...