Praktický lékař pro děti a dorost
Jáchymovská 261, Liberec

maminky pokud můžu rádi k teto paní doktorce nechoďte, ano její názory jsou jak z doby ledové, ale vůbec mi neporadila u syna s problémy ohledně kojeni, syn měl rýmu poslala ho na rtg a hned že to vypadá že tam má na brzlíku stín a že to asi bude nádor a tak nás poslala okamžitě do nemocnice , ale v nemocnici nám bylo řečeno proč nás paní doktorka posílá s rýmo do nemocnice a že ten stín je jen jak se pohnul, pote syn na návštěvě na sebe nedopatřením vrhl kávu a po propuštěni domu jsme měli problém nám krytí popáleni pořádně nedrželo a tak jsme šli jestli by to mohla trochu upravit že zítra máme kontrolu na chirurgii, před námi tam byly děti s průjme a ona si neumyla ruce a ani si nevzala rukavice,

Omlouvám se, omylem jsem nedala hodnocení. Hanka

K paní doktorce chodíme protože jsme v jejím obvodu a jinde nás nikdo nevzal. Ne, že by byla špatná lékařka, to není, je vždy příjemná a ochotná, ale je jak z minulého století, čekárna, ordinace.., o všem dlouho hovoří a občas mám pocit, že mám spoustu informací, které jsem nechtěla a k tomu podstatnému se pořádně nedostala, navíc tam vždy dlouho čekáme. Ale má úžasnou sestřičku.