ORL FN Olomouc
I. P. Pavlova 6, Olomouc

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: ORL FN Olomouc Jiný

K paní doktorce chodím víc jak 15 let. Je skvělá. Vždy se mi snaží vyjít vstříc, poradit se sluchadly, doporučila mi operaci - kochleární implantát, nasměrovala mne na operaci do Prahy-FN Motol, vše vysvětlila. To jsem už absolvovala. Vždycky je milá a empatická. Totéž musím říct i o sestřičce, milé, ochotné, povzbuzující. K těm, co si stěžují na delší čekání - objednací doba je pouze orientační, s pacienty, kteří neslyší vůbec a jsou často ve vyšším věku, to prostě trvá déle. U každého je to individuální. Navíc musíte vždy i na audiovyšetření (jen o pár dveří vedle), které také chvíli trvá. Já mohu paní doktorce a její sestřičce jen děkovat.

Byla jsem u paní doktorky dvakrát a vím, že už k ní nepůjdu. Do FN jsem byla odeslána od svého PL. Při první návštěvě byla paní doktorka milá a ochotná, ale do lékařské zprávy mi napsala, že má podezření na latentní tetanii, ale mě o tom neinformovala. Při mé druhé návštěvě, kdy jsem byla objednaná na 11:10, ale na řadu se dostala až o půl 1, byla paní doktorka velice nepříjemná a arogantní. Udělala ze mě psychicky nemocného člověka, který by se spíše než na ORL měl léčit na psychiatrii. Nařkla mě z toho, že si nemoci vymýšlím, protože nechci chodit do práce a nakonec mě odeslala na Úřad práce. A to přitom jsem nemocná s hlasivkami, kdy jsem více jak 40 dní nemohla mluvit. Jsem z jejího jednání zklamaná.

Chodím k paní doktorce již léta a lepšího foniatra jsem nenašla. Je to velice milá a empatická osobnost. S dětmi to umí i když pláčou. Dokáže se domluvit. Mám dvě sluchadla a chodím tam každý rok na kontroly. Vždy si pro tuto návštěvu rezervuji celý den. Jelikož tak to tam prostě chodí. I když vím, že jsem hotová za 5 minut, tak hold počítám s tím, že tam budu čekat třeba víc jak dvě hodiny. Nejvíce mě tam jen štvou "jiní" občané, kteří ač to je na dveřích napsáno, tak prostě stále otravují, klepou a buší na dveře. Sestra pak strachy utíká ven, jestli se někomu něco nestalo. Za tu dobu co tam chodím (cca 10let) se mi nestalo, že by byla nějak nepříjemná nebo neochotná. I s mojí babičkou 80let která špatně slyší a doktorům nevěří si poradila. A to nemluvím o našich dvou dcerách, které už taky vyšetřovala. Její práce je hodně náročná. A kdo není schopen počkat tak ať se objedná jinam. Já jsem tam maximálně spokojená. Venda Bouzov

Paní doktorka, co pomůže člověku snad na každém kroku. Nemám důvod hodnotit záporně a ti, co tu dávají negativní hodnocení, by se měli zamyslet, jak oni k situaci přistupují, a zdalipak nejsou pouze rozhořčeni z toho, že v ordinaci nedosáhli svého. Ona totiž paní Maňásková velmi dobře ví, co dělá, a proč to dělá.

Moc hodná a milá paní s neuvěřitelnou láskou k živým tvorům - zvláště pak ke kočičkám. Je velmi pracově vytížená, přesto si však zachovává chladnou hlavu a věnuje čas relaxaci.
Miluje cukroví, tudíž chcete-li tuto lékařku poctít, také jí přineste pár kousků. Po takovémto obdarování si můžete být jisti, že Vám věnuje nejen maximální péči, ale také laskavé a potěšující slovo.
Moc paní doktorku zdravíme a přejeme jí pevné zdraví, měkké a chundelaté kočičky a hodně zdařených lékařských výkonů.

Mám čerstvá zážitek s paní doktorkou na pohotovosti. Něco tak šíleného a nepříjemnéhop jsem zaznamenala někdy před 20 lety. Sestřičky se neustále ptala kde jsou jaké vyšetřovací nástroje (?), nakonec mi poradila abych si koupila Nasivin. Tvářila se na mně jako na simulanta, který si přišel na pohotovost pro neschopenku, což je milá paní doktorko to poslední o co mi šlo. Naopak jsem se potřebovala dát co nejdříve dohromady, abych mohla plnit hned v pondělí své pracovní povinnosti. Možná dobrý foniatr, ale angínu nepozná,

Nevím co se týče jiných věcí ale co se týče foniatrie, paní doktorka problematice výtečně rozumí, navštívila jsem jiné foniatrie, rádoby odborníky..hrůza.. teprve paní Maňásková mi dokázala pomoci.Krom ní v celém Přerově nebo v Hranicích, Lipníku či okolí není foniatr, který by tomu opravdu rozumněl.
opravdu nechápu negativní názory.

Na foniatr.amb. ve FN Olomouc se čeká vždy déle,to je dáno charakterem vyšetření. Jinak k dr. Mańáskové nemám absolutně výhrady, je to odborník, který své práci naprosto rozumí, níže uvedené názory na paní doktorku nechápu.

Chodim k paní doktorce s tatinkem, který špatně slyší. Dr.Mańásková je vlídná, příjemná po lidské stránce a po odborné jednoznačně své práci rozumí.
Nechápu ta záporná hodnocení. Marie

Byla jsem v ordinaci Mudr Maňáskové opakovaně. Můžu po všech stránkách konstatovat,že jsem byla velmi spokojena s lékařským očetřením, ale hlavně přístupem MUDr Maňáskové k pacientům. Většinoun starým, málo slyšícím a vzhleden k věku pomalu chápajícím. Byla jsem však překvapena s chováním jedné z žen, která doprovázela svou matku. nevybíravým způsobem nejprve napadla sestru, že má časovku na určitou hodinu a ještě není na řadě. Že pracuje ve státní správě a musela si vzít propustku. Sestra se ji snažila uklidnit a protože na chodbě vznikl hluk, vyšla z ordinace lékařka. Žena se pustila do lékařky. Ta jí marně vysvětlovala, že časovky jsou pouze orientační a není možné je vždy dodržet. Styděla jsem se za tu ženu, která se neustále oháněla tím, že pracuje ve státní správě. Měli bychom si uvědomit, že lékařská ordinace není továrna, kde každou čtvrthodinu vypadne z přístroje výrobek. Lékař nemůže říct pacientovi, že již vypršel jeho časový limit a poslat ho pryč i když neměl dokončeno vyšetření. Sama jsem se obdivovala, jak MUDr Maňásková s velkou trpělivostí a vlídností jednala s námi starými lidmi. A vy, paní ze státní správy styďte se.

Olga Dvořáková, Jeseník