Denisovo nábřeží 5, Plzeň 3, Plzeň
Ušní,nosní,krční ambulance KASTNER s.r.o.

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Ušní,nosní,krční ambulance KASTNER s.r.o. Opakované záněty středouší

Absolutně nedoporučuji! Arogantní a přístup k dítěti neodpovídající stavu dítěte. Jsem zklamaná, že jsem způsobila další trauma synovi!

Umístění: Ušní,nosní,krční ambulance KASTNER s.r.o.

K paní doktorce jsem přijela s 8 mi měsíčním synem, protože nás sem odeslali na vyšetření z nemocnice, kde jsme byli hospitalizováni. Nemám ani sílu rozepisovat celý průběh návštěvy...byla to KATASTROFA...jednání příšerné, od počátku kdy se paní doktorka ani neobtěžovala na nás otočit, natož pozdravit, přes naprosto hrozný a arogantní přístup při vyšetření, až po odchod, který proběhl strčením zprávy do ruky bez jediného slova k čemu tedy paní doktorka dospěla a co synovi je, na dotazy nereagovala... naprostá hrůza, zažila jsem různé přístupy lékařů, ale z tohohle se budu vzpamatovávat dlouho, zde jsem rozhodně byla naposled...a paní doktorku rozhodně nedoporučuji!

Umístění: Ušní,nosní,krční ambulance KASTNER s.r.o.

Arogance - to je hlavni pocit, ktery jsem si z navstevy teto ordinace odnesla. Uz muj prvotni telefonat se sestrickou mi pripadal, jako bych nadmiru obtezovala. Bohuzel, osobni navsteva ve me zanechala naprosto stejny dojem. Pani doktorka se mi do oci vysmivala, ze jako proc tam lezu, kdyz mi nic neni (moje problemy nejsou pouze subjektivniho charakteru, vsima si jich i okoli) a kdyz jsem navic rekla, ze se ode me nakazilo nase dite, s vysmechem mi rekla, ze to tedy urcite ne, protoze deti se od rodicu nenakazi. Navstevu teto ordinace nedoporucuji.

Umístění: Ušní,nosní,krční ambulance KASTNER s.r.o.

K paní doktorce jsem se objednala na doporučení paní doktorky
z neurologie,kam již několik let docházím. Problémů mám bohužel
dost - jsem v plném invalidním důchodu. První návštěva u dr.Kastnerové byla pro mě hodně stresující. Potvrzuji, co je psáno v jiných recenzích - nepříjemná, arogantní, nesmíte nic říkat, na něco se zeptat nepřichází v úvahu. Pobíhá mezi více pacienty -
pro mne opravdu veliký stres. Objednala mi na videonystagmografické vyšetření. Pár dní před vyšetřením jsem
se chtěla ještě na něco telefonicky zeptat.Byla šíleně ! nepříjemná a než jsem mohla domluvit, řekla "Ať běžím někam jinam" a položila mi telefon !!!! ŠOK !! Když jsem se vzpamatovala, vytočila
jsem číslo znovu. Po chvilce vyzvánění, mi to vymáčkla!
Zažila jsem již, díky svým problémům, příjemné i nepříjemné
lékaře, ale tohle je opravdu děs!!!
Slabším povahám v žádném případě nedoporučuji návštěvu této
nepříjemné a arogantní lékařky.
Iva

Umístění: Ušní,nosní,krční ambulance KASTNER s.r.o.

Byl objednán na určitý čas a doktorka mě přijala skoro o hodinu později. Absolutně nestíhala, odbíhala od pacienta k pacientovi. Odmítl mě vyšetřit, protože jsem byl již vyšetřen na soukromé klinice. Chtěl jsem se s ní poradit a slyšet i jiný názor a to jí absolutně nezajímalo. TAKŽE ZA MĚ VELIKÉ ZKLAMÁNÍ A NEPROFSIONÁLNÍ CHOVÁNÍ. Nedoporučuji!

Umístění: Ušní,nosní,krční ambulance KASTNER s.r.o. Nastřelovámí náušnic

Paní doktorka byla naprosto fantastická, což jsem dlouho nezažila. Sestřička byla také velice ochotná. Špatně nastřelenou náušnici jsme ihned vyřešili a nakonec jsem odešla s více náušnicemi, než bylo původně v plánu. Vše bylo perfektně vysvětleno. Jsem velice spokojená :)

Názor? Nevím, nevím..
Paní. doktorka nevysvětlila na co sonda, kterou chtěla použít, je, jen mi řekla, že se mi podívá do nosu.. Nezeptala se mě jak dlouho mě to bolí, jestli mám rýmu, kašel, apod..
Pak jsem tam zase čekala, mezi tím řešila další 4 pacienty, což mě velice překvapilo, možná spíše lepší napsat ohromilo..
O lékařském tajemství nemůže být řeč..
Pak "když mě teda ta hlava tak bolí" tak mě poslala na RTG. Když jsem se vrátila, (překvapivě mě téměř hned vzala, samozřejmě s čekáním na křesle), udělala mi milostivě výtěr, asi aby se neřeklo, dala mi asi čtvery kapky, mastičku a lék a poslala mě domů, že si mám pro výsledky zavolat (KDY?????-neřekla)..
Mám z paní doktorky velice smíšené pocity..Již po několikáté zkušenosti s plzeňskými lékaři mi lítá hlavou stále a dokola "ZLATÍ ÚSTEČTÍ LÉKAŘI"..Doktoři zde mají zvláštní přístup k pacientům, jinak se to slušně nazvat nedá..

Umístění: Ušní,nosní,krční ambulance KASTNER s.r.o. problémy se sluchem

už dlouho jsem se nesetkal s tak vstřícným přístupem lékaře k pacientovi. Paní doktorka vše vyřešila s přehledem, kvalitně a hlavně nad rámec svých pracovních povinností. Nemůžu tedy jinak než chválit a škoda že takový přístup k pacientům nevidíme i jinde

Umístění: Ušní,nosní,krční ambulance KASTNER s.r.o.

Dobry den, rozhodne nepochybuji o odbornosti pani doktorky, ale s jejim chovanim a pristupem jsem velmi nespokojena!! To, ze clovek reflexne reaguje na urcita vysetreni, je dle meho prirozene a rozhodne neopravnuje dr. k tomu, aby se k pacientovi chovala s despeknem za pouziti nevhodnych poznamek. Dle meho je jedna stranka dobreho doktora jeho odbornost a druha pristup k pacientovi, ktery je v tomto pripade dle meho nazoru nevhodny az urazlivy.

Umístění: jiné místo

S ordinace jsem odcházela zklamaná. Nejen že jsem čekala 2 hodiny jako objednaný pacient, ale po návštěvě u lékařky už taky vím proč. Ordinace byla vybavena moderními přístroji, ale paní doktorka s nimi evidentně dost zápasila a 99% času se řešila technika. Dobrá, stane se. Nicméně moji prosbu o výtěr si vzala jako útok a byla velmi jízlivá. Až při pohledu na zdejší recenze vidím, že to to nebylo špatnou souhrou okolností nebo nějakou antipatií vůči mně. Pravděpodobně je dost arogantní stále. O zájmu o pacienta nemůže být řeč (a to i díky pohledu do čekárny a především díky prakticky nulové komunikaci). Přišla jsem se žádankou o vyšetření z důvodu chronické rýmy a odcházela s nálezem chronické rýmy a doporučením, že si mám proplachovat nos vodou. A když ji prý mám tak dlouho, tak to ještě vydržím... No, škoda. Příště raději pojedu na jiné pracoviště.

15 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    Již měsíc se mi špatně dýchá nosem. Přijde mi jako bych neměla dostatek kyslíku v těle trpím anémii, ale nevím jestli je to tím.Také jsem celý den unavená a nepomůže ani káva. Bolí mě kvůli tomu i hlava a mám někdy pocit na omdlení. Prosím o radu co mám dělat a jestli má cenu chodit s tím k lékaři

Je třeba vyšetřit nosní oblast a zjisti průchodnost a stav celých horních cest dýchacích. Jak popisujete úvavu a nedostatek kyslíku a anemii je spíše jiný problém a bude nutné i celkové vyšetření cestou praktického lékaře . Můžete začít vyšetření u praktického lékaře ev na ORL. Zdraví Eva Kastnerová

MUDr. Eva Kastnerová

• Dobrý den! Posledních pár týdnů občas cítím nějaký tisk v krku, něco velmi oddáleně přípominájící knedlík v krku, ale není to ten pocit. Jako kdy by se něco v krku svíralo, muže se projevovat s různou sílou, stava se to asi každý den a trvá cca 1-5 hod. Žádnou alergií jsem níkdy neměla, žádné změny ve stravování a pod. Dýchání to zatím neovlivnovalo, spíš jde o pocit že občas uvnitř krku mne něco tiskně/svírá/ nebo otíká.

Vážená paní . Tyto potíže bývají a většinou za nimi nestojí tak vážný problém, jsou dobře vyšetřitelné a vcelku i léčitelné ale na dálku jen doporučit k vyšetření na ORL. zdraví Kastnerová

MUDr. Eva Kastnerová