Praktický zubní lékař
Bělíkova 977, Frýdlant

K paní zubařce jsem chodila od dětství a byla to smůla pro mé zuby. Pro plomby zásadně nepoužívala umrtvení, takže kaz nikdy nemohla vyvrtat pořádně. Jednou mě nechala chodit s bolavým zánětem celý týden. Když jsem přešla k nové zubařce, tak ta se naprosto zděsila a všechno musela předělat. Nedoporučuji.

1. Paní zubařka mě mile překvapila, jednak má každopádně ten nejprofesionálnější přístup co znám a v ČR jej považuji za velký nadstandard.

2. Ačkoliv se zubaře bojím, ona je první které ne :-)

3. Odvádí sofistikovanou práci na velmi vysoké úrovni, s citem a bezbolestně. Když jsem chtěl injekci, tak jsem si řekl a dostal jsem ji.

Tak k této paní zubní lékařce chodím od dětství a jsem s ní spokojen. Byť me naštvalo, že mě vyškrtla a už nemá volné místo:D. Ale to bylo moj hloupostí, protože jsem si myslel, že tam nemusím chodit na preventivní kontrolu, kterou si musím také sám objednat. Přišel jsem tam až když mě strašně moc bolela dáseň u moudráků (ale fakt neskutečně tváře v plamenech). Ale měl jsem štěstí, i přesto že jsem již nebyl v evidenci a ani telefonicky jsem se neobjednal mě přijala a dáseň ošetřila. Takže s její dosavadní činností jsem jinak spokojen. Fíla.

Zubní lékařka s velkou empatií, která mě odnaučila chodit k zubaři s panickou hrůzou. Ne, že bych se při svých zkušenostech vůbec nebála, ale panika a špatně od žaludku přešla. Velmi příjemná.

můj lékař :-)

S paní zubařkou jsem velmi nespokojena. Byla jsem na dovolené a chytl mě zánět v zubu. Musela jsem proto akutně navštívit jiného zubaře. Ten se zhrozil a ptal se mě, ke komu chodím. Našel mi kazy, které již musely být vidět při mé poslední návštěvě u paní Jačaryové. Takže silná nespokojenost vůči ní.

Ochota, cit, takt, slušnost, ... super !!!

nejlepší zubařka ve frýdlantském výběžku.

Paní doktorka je velmi příjemná, zručná, ochotná. Vřele doporučuji, hlavně za přístup k pacientům. Každý se bojí zubaře, ale tady opravdu nemáte důvod :-)

Lékařka na vysoké profesionální úrovni, její práce je velice kvalitní, snaží se najít nejlepší řešení. Má dlouhé objednací lhůty, ale to mají všichni kvalitní odborníci. Vřele doporučuji.
pacientka Liberec