Dům lékařských služeb - zubní ordinace
Smetanova 24, Boskovice

Umístění: Dům lékařských služeb - zubní ordinace zubní vyšetření

Ja s jsem a pani doktorkou nebyla vubec spokojena mela jsem na 4 zubu kaz a ten mi blbe vyvrtala. A kdyz jsem za dva tydny prisla ze me to boli tak mi rekla ze jsem precitlivela. Sla jsem k jinemu zubari a ten mi rek ze uz od pohledu je videt ze je tam kaz ze pry je sedy!!! Takze za me uz bych tam v zivote nesla. Nejhorsi zubarka u ktere sem byla.

Paní doktorka mi ubrousila!!! zdravý zub nahoře, aby "lícoval" s nově nasazovanou korunkou dole! Prostě jsem dojela domů, a teprve pak mi to došlo. Narušila mi sklovinu zdravého zubu. Zub je po zákroku obnažený-citlivější a ztupený. Do smrti budu litovat, že jsem ji ve chvíli zbrušování nekousla do ruky a nezmohla se na dotaz "co to děláte" nebo "proč to děláte". Za 13 let, co jsme k ní celá rodinka chodili stála vždy paní zubařka v pozoru a vzala nás k prevenčce či jinému drobnému zákroku na minutu přesně - to jsem obdivovala a vždy jsme si to cenili. Bohužel, když došlo na větší zákrok - tj.novou korunku na můj rozpadající se zub - dopadlo to jak jsem popsala. Nová korunka je naprosto tupá, čehož jsem se obávala a své obavy z náhrady jsem zubařce sdělila - moje babička vždy říkavala, že "na protéze už nic nerozkouše". K obávané "tuposti" se paní zubařka příliš nevyjádřila. Vybrala jsem tedy korunku nejdražší, keramickou, v naději, že bude snad ostřejší. Zaplatila jsem 3.550,- a korunku bych vyhodila z okna, kdyby nebylo aspoň toho pozitiva, že nemám díru v puse, ale pěknou náhradu. Nahoře otupělý zploštělý zub, dole tupá korunka. Hledám nového zubaře. :(

suprova doktorka eva jaklova a velmi hodna sestricka liduska davam plny pocet hvezdicek doporucuji stepan stanislav

Paní doktorku si také pamatuji již od dob dětství. Napřed z povinných prohlídek ze školy a poté již jako svou zubní doktorku. Nikdy jsem nežažila nic z popisovaných negativ jež se tu objevují, ba naopka, paní doktorka se s pacientem "mazlí", je velice jemná, ani trhání, nebo vrtání mne u ní nikdy nebolelo a ani v dětství pro mne tedy nebylo traumatizujícím zážitkem. Vždycky se k ní moc těším a to i tehdy, když tuším, že není vše úplně v pořádku!!! Neměnila bych a doufám, že ještě nepůjde do důchodu!!! Mohu doporučit!

Bál jsem se zubařů...ale ne proto, že ty zákroky mohou bolet, ale proto, že jsem nevěděl co mi to tam vlastně dělá a nikdo semnou nikdy nic nekonzultoval i když jsem to vyžadoval. Problematickou zubní operaci, ze které jsem měl hrůzu mi detailně vysvětlila, navrhla možná řešení a já se mohl spolupodílet na zákroku.To mě velice vnitřně uklidnilo a posílilo. Přístup byl velice vstřícný,ohleduplný a profesionální. Jsem velice rád, že se mohu na svého lékaře spolehnout. Důvěra a spolupráce pacienta v lékaře je v medicině velice důležitá.Já paní doktorce důvěřuji.

Úžasná paní doktorka i sestřička, jezdíme za ní již několik let celá rodina až z Brna. Díky ní, jsme se přestali zubařů bát !!! DOPORUČUJI !!!

Paní doktorka i sestřička jsou příjemné, paní doktorka poradí a velice se snaží vyjít pacientům vstříc celá naše rodina si ji nemůže vynachválit. Vřele doporučuji