MUDr. Eva Husáková

Zubař Více

Roudnice nad Labem 1 adresa

Ord. praktického lékaře stomatologa
Alej 17. listopadu 1101, Roudnice nad Labem

Jsem u paní doktorky Husákové cca 3 roky a za ty 3 roky opravuje to, co napáchal nejmenovaný zubař, který sídlí obdveře. Patří jí můj velký dík! Čekací doba - s tím se dneska asi nic nenadělá, zubařů je jak známo málo, takže kdo chce zubaře - a zubaře kvalitního, a ne soukromého, musí si holt počkat.

C

Chodím k paní doktorce už asi pět let. První dva roky se mnou měla dost práce, neb od předchozí lékařky jsem si přinesla chrub v poněkud horší kvalitě. Paní Husáková ale vše pospravovala a poslední tři roky chodím už jen 2x ročně na preventivku a problémy nemám, narozdíl od členů rodiny, kteří navštěvují ordinaci po dr. Chládkové > Dudkovi > a toho, co je tam teď po nich (péče veškerá žádná a přístup lékařů i sester víc než laxní a v případě Dudka i arogantní).

P. S. Hodnotit špatně lékaře kvůli čekací době mi přijde přinejmenším na hlavu. Už se mi stalo, že jsem šla na řadu dvě hodiny po době, na kdy jsem byla objednaná a nervy mi tekly, ale péče se mi dostalo. A od doby, co chodím pravidelně 2x ročně, nemám problémy a v podstatě jsem hned hotová.

Nemůžu si stěžovat! Chodím pravidelně každý půl rok a bezvadný! To, že se čeká, je v dnešní době normální u všech doktorů. Byli jste někdy u lékaře v Praze? To bych Vám teprve přála čekání! :) Sestřička je velmi ochotná a o paní doktorce ani nemluvím.

Je nejlepší a moc ji nedoporučuji, protože si ji chci chránit , aby pak měla čas pro nás všechny ,co již kní chodíme.Čekací doba mi nevadí když jdu k zubaři, tak s ní rozhodně počítám, ono zdraví se skutečně nedá naplánovat, natož načasovat.Takže paní doktorce upřimný dík.

Připojuji se sice k těm, kdož jsou spokojeni s péčí, ale čekací doby jsou při nejmenším na hraně, zřejmě by to chtělo lepší organizaci. Sestřičky se tam často střídají, ale o jejich vřelém chování v této ordinaci nemůže být řeč. Paní doktorka evidentně nestíhá, což se dost často podepisuje na její náladě a chování.

Připojujuji se k pozitivnímu hodnocení ostatních hodnotitelů. Moc nechápu hodnocení Jarušky. Takové hodnocení bych čekala u někoho, kdo "zuby neopraví (opraví špatně)". S čekací dobou mám taky zkušenost, ale většinou to není chyba p. doktorky, ale pacientů. Jak jsem vyslechla paní v čekaárně, zub ji už pobolívá dlouho, ale teď se blíží ty svátky a ona jede na chalupu, tak si sem radši zašla... Takže než by se objednala, přijde jako bolestivý případ a samozřejmě nemůže být odmítnuta.

Paní doktorka je velmi šikovná, milá, příjemná. O mé zuby se stará s náležitou péčí, nikdy nic nezanedbala. Je pravda, že pacient v čekárně na ošetření čeká déle, ale na kvalitní péči si ráda počkám. Delší čekací doba na ošetření a to, že je v čekárně stále hodně pacientů je pro mě jen dalším důkazem, že paní doktorka je jedna z nejlepších zubařek v Roudnici a že bych jí za žádnou jinou nevyměnila. K pacientům přistupuje jako ke sobě rovným. V ordinaci se pacient cítí bezpečně a nepřipadá si, že obtěžuje. Sestřička je příjemná, ochotná, milá a snaží se pacientovi vyjít maximálně vstříc.

K paní doktorce chodím již 9 let,vždy jsem velmi spokojen.Pouze mi trošku vadí ty delší čekací doby v čekárně

Paní doktorka sice zuby opraví, nicméně na péči musíte čekat přinejmenším 2 hodiny. Většinou jsou na stejnou dobu objednáni dva a více pacientů a sestra není také moc příjemná. Zažila jsem již lepší doktory a trochu ochoty by to chtělo.

Velmi dobrá, dík za péči.