Sam. ord. PL pro dospělé
Černokostelecká 154, Říčany

Doktor? ( jeden velký omyl). Když bývalo špatně, šla jsem k doktorce, aby mě poslala na kompletní rozbor krve, na to mi pověděla, že nepošle, protože by jí to pojišťovna neproplatila :))). K doktorovi nechodím, protože nemarodím, ale když už jdu, protože vím, že je se mnou něco špatně, tak už je co říct.. Jinak preventivní prohlídka, na kterou máte nárok je: podívat se do krku :)) směju se, ale je to spíše k pláči...
Když už jsem začínala kolabovat, ztrácela jsem paměť, měla jsem záchvaty, tak už jsem musela vyhledat neurologa, který zjistil, že mám jasnou epilepsii. Paní doktorka svojí neznalostí zanedbala začátek mojí nemoci a na to už opravdu není co říct.
Jak píšete viz. níže, pokud se nechcete nechat zabít, tak si najděte jiného lékaře :)

Čekala mě operace a já potřebovala předoperační vyšetření. Z nemocnice jsem dostala výpis všech potřebných vyšetření a testů. Paní doktorka nad rozpisem mávla rukou a odmítla mi polovinu z toho udělat. Mezi vyšetřeními, které mi odmítla udělat (poslat mě na něj) bylo EKG. Ani jí nezajímalo, že máme v rodině vrozené nemoci srdce!!! Nerozumím tomu, že lidé jako je ona mohou být lékařem.

Absolutně nedoporučuji!!!

U

Ja jsem od paní doktorky odešel, protože mi za rok dala 6 ATB a tím mi totálně vylagrovala organismus. Nikdy nezjistovala z krve co mi je. Jedina jeji léčba byla antibiotika a lokty no teple vody.

Jsem s ní spokojená.

je prima

Dlouhé čekání, čekárna většinou plná lidí, špatná organizace, malinká ordinace, odborně asi nic moc, lidsky podle nálady.

S paní doktorkou nemám špatné zkušenosti.Vždy na mě byla milá a ochotná a dobře poradila.Jen bych jí vytkla,že jí dlouho trvá vyřízení pacientů.V čekárně je 5 pacientů a čeká se půl dne.Jinak si myslím,že není špatná.Ale každý soudí podle svého a svých zkušeností s ní.Takže by se lidé,kteří jí hodnotí měli nad sebou zamyslet a špatné hodnocení si nechat pro sebe.

S postupem let je náš dojem horší a horší. Lékařka ekomunikuje a setra je nepříjemná. Půl hodiny sedím u sestry, abych byla svědkem hovorů s dealery či podn. pacienty a především propírání odcházevšího pacienta, poté se na mne paní doktorka úkosem podívá a dá mi razítko o těhotenské prohlídce. Kdysi byla pečlivá a preventivní prohlídky i prováděla.
Dlouhopletá sestra je nepříjemná a neprofesilonální. Na dotaz, kdy má muž jít na další dávku očkovací látky řekla, že muž dávku zmeškal a musí začít celý očkovací cyklus znovu. Na základě našich záznamů se ukázalo, že sestra předchozí očkování nezaznamenala, za chybu v dokumentaci se však ani slovíčkem neomluvila.
Velmi pozitivně hodnotím starší sestru, se kterou jsme se setkali podvakráte naposledy, byla profesionální, příjemná, informormovala nás o provedených úkonech. Doufám, že sestra jen nezastupovala.

Paní doktorka je velmi milá, vždy dobře poradí a je sportovně založená, což její sportovní postava,mnohé z nás inspiruje. Pavla Vondrová