Eva Henrichová, psychiatr Plzeň

MUDr. Eva Henrichová

Psychiatr

Úslavská 17, Plzeň
Soukromá psychiatrická ordinace

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

je ochotna kdykoli pomoci, stará se výborně o své klienty a dává nám pocit bezpečí.

Ochota pomoci kdykoli osobně i prostř. mobilního telefonu. Opravdový zájem pomoci pacientům. Velká moje spokojenost.

Doktorka Henrichová je určitě ženou na svém místě. Nejen rozumí dostatečně problematice jako takové, ale zejména má nesmírnou empatii a umí se vcítit do duše svých pacientů. Takových by mělo být více!!!!

Měla jsem 10 let bulimii a byla jsem ve stavu, že už jsem v podstatě jen jedla a zvracela a sotva jsem lezla. Dřív jsem chodila ke dvěma doktorkám, jedna mi akorát dala antidepresiva se slovy "to se srovná" a s druhou jsem si sice dobře pokecala, ale efekt žádnej. Dr. Henrichová je energická žena, která problémy řeší a ne jen o nich mluví. Její přístup mi hodně pomohl.

No paní doktorka je bezesporu odborník na svém místě! Když už jsem si myslel, že jsem na konci světa, tak mně tato skvělá frau doktor otevřela oči a ukázala mi, že jsem naopak na začátku. Teď teprve vidím, tu krásu bytí a nádheru okolního světa...
Opravdu skvělý psychiatr a člověk v jedné osobě!