MUDr.

Eva Henrichová

Kontaktní informace

• J

je ochotna kdykoli pomoci, stará se výborně o své klienty a dává nám pocit bezpečí.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Magdaléna Boháčová
    Magdaléna Boháčová
    Guldenerova 27, Plzeň

Ludmila Chaloupková
    Ludmila Chaloupková
    Politických vězňů 2224/20, Plzeň
    Paní doktorka mě moc pomohla. Můžu jen doporučit. Pochopí každý Váš problém a pomůže. Více

Miroslava Synková
    Miroslava Synková
    Švihovská 14, Plzeň

Šárka Bínová
    Šárka Bínová
    Dětský psycholog, Psychiatr
    Poliklinika Slaný, Smetanovo nám. 3, Slaný
    S paní doktorkou jsme velmi spokojeni. Skvělý přístup, ochota. Je vždy usměvavá a milá. Vše vždy podrobně vysvětlí. Více

Robert Kačeňák
    Robert Kačeňák
    Psychoterapeut, Psychiatr
    Řeznická 20, Praha
    Dobry den, pana doktora Kacenaka mohu doporucit pro vsechny, kt. potrebuji pomoct a nejsou si vubec jisti jestli… Více

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• J

Ochota pomoci kdykoli osobně i prostř. mobilního telefonu. Opravdový zájem pomoci pacientům. Velká moje spokojenost.

• Doktorka Henrichová je určitě ženou na svém místě. Nejen rozumí dostatečně problematice jako takové, ale zejména má nesmírnou empatii a umí se vcítit do duše svých pacientů. Takových by mělo být více!!!!

• Měla jsem 10 let bulimii a byla jsem ve stavu, že už jsem v podstatě jen jedla a zvracela a sotva jsem lezla. Dřív jsem chodila ke dvěma doktorkám, jedna mi akorát dala antidepresiva se slovy "to se srovná" a s druhou jsem si sice dobře pokecala, ale efekt žádnej. Dr. Henrichová je energická žena, která problémy řeší a ne jen o nich mluví. Její přístup mi hodně pomohl.

• L

No paní doktorka je bezesporu odborník na svém místě! Když už jsem si myslel, že jsem na konci světa, tak mně tato skvělá frau doktor otevřela oči a ukázala mi, že jsem naopak na začátku. Teď teprve vidím, tu krásu bytí a nádheru okolního světa...
      Opravdu skvělý psychiatr a člověk v jedné osobě!