Eva Hájková, pediatr Kladno

MUDr. Eva Hájková

Uložit

Pediatr Více

22 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Herbenova 1824, Kladno
Sam. ord. PL pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient

Nikdy jsme neměli jediný problém. Vstřícná, milá paní doktorka s přístupem,který mě naprosto vyhovuje. Pokud je problém, řeší ho, pokud se jedná jen o nachlazení necpe nám hned ATB. Se sestřičkou jsou skvělý tým! Doporučuji!!!


F
Ověřeny pacient

NEDOPORUČUJI!!!! Paní doktorka lečí způsobem, pijte čajíček a zanedbá astma

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K paní doktorce jsem chodila odmala, byla vždy výborná. Z rýmy nedělala "přehnané komedie", na druhou stranu nikdy nic nezanedbala. Přístup k pacientovi byl vždy spíše přátelský.


Ověřeny pacient

U paní doktorky oceňuji zejména její milý přístup a nic by nebránilo tomu, abych napsala, že jsem s ní byla spokojená, kdyby tu nebylo jedno velké ALE, které mě bohužel nutí pochybovat o lékařských dovednostech této paní. Ať si na to udělá názor každý sám, zde jsou fakta:
Zhruba od šesté třídy ZŠ až do plnoletosti mně a sestře pravidelně předepisovala přípravek na zvýšení jódu v těle JODID 100 (pro zájemce bližší informace o léku zde http://www.lekarna.cz/jodid-100-tbl-100/). Zdůrazňuji, že bez jakéhokoliv předchozího odborného vyšetření u specialisty či krevních testů. Tuším, že její vysvětlení bylo, že je to kvůli budoucímu těhotenství a jako prevence HYPOfunkce štítné žlázy (přesně si to za ta léta již nepamatuji), nicméně vím i o chlapci, kterému tento přípravek předepisovala... Přiznám se, že už tehdy mi to připadalo zvláštní, tak jsem ho postupně sama přestala brát, bohužel moje sestra brala přípravek poctivě dál a dnes se již dlouho léčí s HYPERfunkcí štítné žlázy- tedy jód vůbec nesmí!!! Je nasnadě se domnívat, že se o to svým neprofesionálním přístupem nemálo přičinila MUDr. Hájková. Myslím, že zvláště u dětí by se k takovéto „preventivní léčbě“ mělo přistupovat s maximální obezřetností nebo ji raději přenechat konkrétním specialistům v daném oboru. Neříkám, nedávejte k MUDr. Hájkové své děti, ale dávejte si raději pozor a informace si pro jistotu ověřujte. Přeci jen, zdraví máme jen jedno.


Myslím, že už tu vše podstatné bylo řečeno. Tuto lékařku by celá naše rodina mohla jenom chválit. Velmi doporučujeme! Po jistých nemilých zkušenostech s několika jinými pediatry musíme říci, že MUDr. Hájková se nám jeví jako nejlepší dětská lékařka, jakou si lze představit.


Dobrý den,

chodíme k paní doktorce již s druhým synem a jsem s ní velice spokojená. Doporučila mi jí moje švagrová, která s ní měla výbornou zkušenost. Má už dva dopělé syny a péče paní doktorky byla velmi dobrá.


Nedovedu si představit že bych s dětičkama chodila k jiné paní doktorce, paní doktorka Hájková i paní sestřička Suchánková naprosto do puntíku splnily mé představy jak o profesionálním přístupu, večně dobré náladě a vždy obrovské ochotě, ať se jedná o střevní chřipku kterou s ní řeším po telefonu, či něco vážnějšího. Děti je zbožňují, já vím že jsou v dobrých rukou, tak co je pro mámu důležitejší...Paní doktorce i setřičce patří velké DÍK za jejich krásný přístup nejen k dětem, ale mnohdy i k vystrašeným maminkám. Je to první paní doktorka ke které se naše děti těší (mimo očkování) :-)
Sandra M.


Ověřeny pacient

Nejlepší pediatrička, kterou znám:-) Milý přístup k dětem. Chodila jsem k ní odmala a teď k ní chodí moje dcerka... Takže jí i sestřičče veliké díky:-)


J
Ověřeny pacient

paní doktorka umí děti upoutat a tím je i baví k ní chodit ,upoutat tak že si ani třeba nevšimnou že dostali tetanovku

```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


K
Ověřeny pacient

V ordinaci panuje vždy dobrá nálada a pracuje se na vysoké odborné úrovni.
Vysoké hodnocení uděluji za lidský přístup k dětem i rodičům. Jen škoda, že můj syn, již dospělý bude muset vyhledat jiného lékaře. Tímto chci též paní doktorce Hájkové a její sestřičce za jejich péči poděkovat.Kamila Kučerová


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti