Eva Fínková, gynekolog Plzeň

Raisova 21, Plzeň
Gynekologická ambulance / dosp., děti

Názory

Umístění: Gynekologická ambulance / dosp., děti Jiný

Nikdy jsem nechtěla věřit těm špatným komentářům. Byla jsem s paní doktorkou velice spokojená. Prožívala jsem u ní první těhotenství a spokojená až na to čekání v čekárně. Ale v roce 2018 přišel zlom mě důvěry k této doktorce....více jak rok jsme se s manželem snažily o další miminko po tom co jsme o něj ve 12 tt přišli....vycházeli mi pozitivní těhotenské testy a tenkrát ze mě udělala hysterku, když jsem chtěla nějaký vyšetření, že to není možné...nikam mě neposlala, žádné testy neudělala...v květnu 2019 my dala údajně prášky na podporu otěhotnět a v lékárně mi řekli krutou pravdu...jsou to jen vitamíny, to není na podporu, měla by jste změnit lékaře...našla jsem si úžasného gynekologa a už víckrát jsem do její ordinace nevkročila. Dnes mám 10 měsíční zdravou dceru ;) ...abych to shrnula, dokud není problém, paní doktorka je úžasná, ale pokud za ní přijdete s problémem není schopná vám poradit a vyřešit ho!!!

Umístění: Gynekologická ambulance / dosp., děti

Velmi příjemná, citlivý přístup, chodila jsem s první dcerou a nyni i s mladší,vždy jsem byla velmi spokojená s jejim přístupem jak k dětem ,tak k dospívajícím

Umístění: Gynekologická ambulance / dosp., děti

K paní doktorce jsem docházela asi dva roky, dokud bylo vše v pořádku byla milá a ochotná. Ale potom mi začal problém s bolestmi v podbřišku, které mě dost omezovaly. Paní doktorka mi neustále tvrdila, že mi nic není a že z gynekologického hlediska jsem naprosto v pořádku. Jaký to byl pro mě šok, když mi jiný doktor diagnostikoval endometriózu a já v lednu 2018 byla na první operaci pro cysty na vaječníku a endometriózu malé pánve. Teď v březnu jsem prodělala další dost náročnou operaci. Kdyby mě paní doktorka tehdy prohlédla pořádně a řešila to, že tam byl nějaký problém nemusela jsem teď být po resekci dělohy a střeva. Takže za mě určitě ne.

Umístění: Gynekologická ambulance / dosp., děti

Velice mě zaráží negativní komentáře, které zde čtu... Jakoby to snad nebylo o té samé paní doktorce ke které chodím já. Paní doktorka je velice milá s lidským přístupem. Veškeré mé problémy od otěhotnění po gynekologické problémy vždy vyřešila na výbornou...

Umístění: Gynekologická ambulance / dosp., děti

Dle mého názoru jedna z nejlepších gynekoložek. Vyzkoušela jsem už mnoho gynekoložek i gynekologů, ale tady jsem na 100%. Navštěvuji paní doktorku už od malinka společně s maminkou a nikdy se nám nestalo že by paní doktorka měla špatnou náladu. Velmi slušná, milá, dává si záležet, nic neodbývá a dá si záležet i na obyčejné preventivní prohlídce, velmi chápavá a dopodrobna si vyslechne váš problém. Za nic bych ji nevyměnila. DOPORUČUJI!

Umístění: Gynekologická ambulance / dosp., děti

Ja jsem z paní doktorky velmi zklamaná, musím říct, že na poslední návštěvu u ní nezapomenu. Chodila jsem k ní více jak tři roky na doporučení kamarádky. Do té doby co jsem chodila pouze na prevence bylo vše Ok, byla jsem moc spokojená. Pravý šok přišel až tehdy,kdy jsem si šla v 6. Týdnu nechat potvrdit těhotenství. Při vstupu do ordinace paní doktorka otočila oči v sloup, že jsem dnes již 7.těhotná.. prohlídka stylem, že strčila do mě ultrazvuk a hned ho vytáhla a já začala okamžitě krvácet. Začala šílet, to není dobré, to není dobré, dost krvácíte nic tam nevidím v tom váčku,to vypadá na neprospívající těhotenství.Tak že, pojedete do nemocnice budete muset být hospitalizována a tam to z vás vyndají - na tuhle větu si obzvlášť pamatuji. Vypsala mi doporučení do nemocnice a ani nevím jak,už sem byla venku z ordinace s neschopenkou v ruce. Nic sem nechápala - necítila jsem se špatně ani jsem doma nekrvácela. Když sem celá ubrečená přijela do nemocnice, prohlídl mě na gynekologické ambulanci starší pan doktor, vše mi vysvětlil a řekl,že udělá vše pro to, aby vše dobře dopadlo. K mému velkému překvapení mi hned na začátku prohlídky sdělil,že mám na vaječníku 4cm cistu o které jsem neměla ani ponětí. Přitom mě ten samý den paní doktorka “prohlížela”. Trnula jsem další dva dny. K mé smůle paní doktorka odjela na 3 týdny na dovolenou a můj problém neměl kdo řešit, tak sem stále chodila do nemocnice. Po této zkušenosti jsem byla rozhodnutá, že už další návštěvu u ní absolvovat nechci. Když sem si šla pro neschopenku a výpis ze zdravotní dokumentace - kvůli kterým sem dopředu volala aby mi připravili, pozvala si mi paní doktorka na kobereček a chovala se ke mě velmi arogantně a naprosto nepatřičně. Výpis ze zdravotní dokumentace mi nedala, dala mi pouze kopii té samé doporučenky se kterou mě vyslala do nemocnice. Když sem chtěla vrátit 400,- které jsem musela zaplatit za to, že jsem těhotná, mi odmítla vrátit se slovy, že mi vypsala neschopenku a dala doporučení do nemocnice, tak že je to takto vyřízené. Koukala jsem jako puk. Nikdo mi v životě tolik nevyděsil a ani se takto žádný doktor ke mě nechoval. Já bych ji nikomu nedoporučila.

Absolutně nedoporučuji! Neochota ze strany lékařky i sestřiček řešit jakýkoliv problém. Paní doktorka mi 3x po sobě řekla špatnou diagnózu a já jsem po 4 dnech vždy skončila v nemocnici. Nemám k této lékařce už vůbec žádnou důvěru. A to nemluvím o tom, že na privátní gynekologii, kam se objednáváte na určitou dobu musíte stejně čekat hodinu a půl, než vás paní doktorka přijme. Pokud máte závažný problém (např. slabě krvácíte v těhotenství) paní doktorka vám hned u dveří vynadá, že nejste objednaná a nemůžete si za ní chodit kdy chcete, i když máte závažný problém!

chodím k nej už niekoľko rokov od kedy som v Plzni spokojnosť 100% užasná starostlivosť v tehotenstve keď že som bola prvorodička až na to že ma neoboznámila s 3D ultrazvukom o ktorom som sa dozvedela neskoro a nemohli sme si ho už dať spraviť...ale inak super...prístup na jednotku...

Tak já bych paní doktorku Fínkovou nikomu nedoporučila. Důvody jsou tyto: dcera, jejíž zákonnou zástupkyní jsem já její matka, k "paní doktorce" chodila asi 2 roky /dnes je jí 17 let a případ se stal včera/ měla akutní problém (bolesti v podbříšku a menstruace po 13 dnech). Sestři dceru objednala a když dcera přišla, tak ji paní doktorka Fínková poslala domů s tím, že ji vyšetří až dcera zaplatí registrační poplatek na nový rok a 500 korun za jakýsi test, který se zijišťuje přítomnost viru HPV. Dceři bylo řečeno, že má-li menstruaci po 14 dnech může být způsobeno přítomností viru HPV a je třeba nejprve tento nákladný test provést. Dcera měla vždy menstruaci po asi 21 dnech, což paní doktorka navrhovala léčit podáváním antikoncepce již od 14 let. Loni mě neudělala pravidelnou preventivní prohlídku, ačkoli jsem na byla v ordinaci na vyšetření několikrát. Opakovaně se stalo, že mi překvapeně řekla: "ale to jsem Vám říkala", ačkoli mi žádnou informaci nepodala. Mně předepsala anatikoncepci, která byla již nějaký čas stažená z trhu, takže jsem po celodenním pobíhání po lékránách a dvou hodinách hledání na internetu na radu magistry v další lékárně vyzvedla jinou antikoncepci se stejným složením. Paní doktorka funguje velmi dobře jako generátorka cash flow. Což dokáže před laikem zastřít velmi, ale velmi milým a vstřícným podáním ruky. To jediné jí jde velmi dobře. Zbytek je průměr až podprůměr. Paní doktorka mi však následně do telefonu řekla, že si dceři o peníze neřekla, pouze ji nevyšetřila nebot chtěla dceri nabrat cytologii, na kterou dcera neměla u sebe 500 korun. Proto dceru objednala na vyšetření na jiný termín, kdy si měla přinést peníze. Nedoporučuji.

Chodila jsem k ní asi do 19 let pak jsem si našla nového DOBRÉHO gynekologa. Když mi předepisovat HA neudělala mi žádné krevní testy!!! Když si uvědomím že jako 15letá holka jsem mohla díky její nezodpovědnosti umřít třeba na embolii tak se mi ježí hrůzou vlasy na hlavě. Ohledně problémů se kterými jsem ji tam chodila i opakovaně mi předepisovala stále antibiotika aniž by veděla výsledky stěrů (díky tomuto jejímu způsobu léčení jsem rezistentní na jeden druh antibiotik) na kontrolu se chodilo pouze při přetrvávajících potížích a pak mi jeste řekla že z toho na co dala stěry vyšetřit nic nevyšlo tak udelala stěry další (zase testovat na jiné onemocnení) a opet naslepo něco nasadila. Tuto gynekoložku za mou osobu velmi nedoporučuji.