MUDr.

Eva Dostalíková

Fyzioterapeut

Kontaktní informace

• Paní doktorku a její rehabilitační personál v ordinaci na ul. Nádražní mohu jen doporučit! Byla vždy příjemná, profesionální, rehabilitace probíhají na vysoké úrovni. Jsem jim velice vděčná za citlivý a trpělivý přístup k mým obtížím, se kterým mi předali "metodické návody" jak cvičit, za jejich ochotu a vstřícnost. Děkuji! Martina Juhaňáková

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• Opakovaně navštěvuji rehabilitační centrum v O-Zábřehu pod vedením MUDr Dostalíkové.Není vůbec co vytknout.Paní doktorka příjemná,empatická,rehabilitační pracovníci výborní.

• Odborník se skvělým přístupem, ale jen pokud má náladu. Při první návštěvě milá, vstřícná, ochotná. Při kontrole po rehabilitaci úplně jiný člověk. Že mě rameno ještě bolí? Každého prý někdy něco bolí. A že by to chtělo pokračovat v rehabilitaci, jak mi doporučil ortoped? Tak ať jdu jinam, podle ní je léčba ukončena a na dlouhodobé rehabilitace nejsou zařízeni.
      Ale personál super, vstřícní, ochotní.

• Velmi kvalitní,laskavý a profesionální přístup k pacientům všech zaměstnanců uvedeného rehabilitačního centra pod vedením Mudr.Dostalíkové.Vždy jsou ochotní vyhovět různým požadavkům a náladám pacientů.Kéž by bylo více takových ochotných
      a obětavých zdravotníků jako v uvedeném rehabilitačním centru.

• Jakmile mám větší problém a to bývá tak 2x do roka, okamžitě se objednávám k paní primářce a vždy se moc těším, že mě zbaví bolestí a vždy je to tak, je to opravdu ta nejlepší odbornice. Všem doporučuji, je skvělá, jak profesně, tak lidsky, taktéž rehabilitační pracovnice. Bez jakýchkoliv výtek.

• Doporučuji.

• MUDr. Dostalíková a její personál dokázala to, co nedokázali dva ortopédové, dvě RHB a neurolog. Jsem nesmírně šťastná, že vím, když je mi ne zrovna dobře, kam se obrátit.Vřele doporučuji.

• odborník a příjemná a vstřícná v komunikaci s klientem

• Nesouhlasím s předešlým hodnocením.Můj syn po autonehodě, s těžkým zraněním a po propuštění z nemocnice ( po 3/4 roku)se ho ujala paní doktorka Dostalíková.Díky ni a jejímu rehabilitačnímu týmu se syn vrátil do plnohodnotného života.Samozdřejmě,že záleží na diagnoze,ani lékař není "všemocný".Ale Rehabilitace Dr Dostalíkové je na vysoké profesionální úrovni,není co vytknout.

• Nejlepší- chytrá,milá.Rehabil.pracovnící rovněž na vysoké odborné úrovni.

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní