Praktický lékař pro děti a dorost
Pražská 528, Mělník

Chodila jsem k pani doktorce jiz od narozeni do mych 19 let a nikdy jsem s ni nemela problem, mohu jen doporucit!!!!:) jeste k tomu hodne, usmevave sestricky jak ma byt

Profesionální doktorka! Milá a přívětivá a co je hlavní, že dokáže pomoct. Rozpoznala angínu a hned nasadila antibiotika. Nevycítil jsem žádné neprofesionální jednání. Jako bonus jsou dvě milé, usměvavé sestřičky.

Neprofesionální, nechápu jak může dělat pediatra. pani doktroko, jestli čtete tyto diskuse, udělejte svým malým pacientům službu a jděte do důchodu.....Vaše práce nemá pro nikoho žádný smysl, pokud vás nenaplňuje a děti se vás bojí !!!! A tím spíše pokud si vyléváte svůj pošramocený soukromý život v práci, tam to totiž nepatří a nám je váš soukromý život ukradený, to byste jako profík měla vědět. zjevně váš vše a všichni obtěžují....jděte....

Pokud se pediatr neumí ovládat, neudrží si v každé situaci úsměv na rtu, neumí příjemně a vlídně vystupovat, chová se podivně, arogatně, hrubě a zle, otravují ho lidi , měl by si najít práci někde v ústraní a od dětí se držet hodně, hodně daleko. Protože zejména dítě si může z konfrontace s podobným "profesionálem" odnést těžko napravitelné důsledky. Kdybych nechala své dítě v péči této paní, nedovedla mu vyhledat dobrého pediatra s lidským chováním, teprve pak bych si musela sáhnout do svědomí...

vše je jen o lidech.Nemám s paní doktorkou nejmenší problém.Čtu si tu negativní reakce a chápu.Každý si s každým do oka nepadne.Navštěvujeme paní doktorku od narození malého a to je již 5 let.Musela jsem ji navštívit a prosit o radu několikrát.Nikdy neponechala nic náhodě a pečlivě malého vyšetřila.Nebo nás poslala k odborným lékařům.Můžu říct,že v našem případě jednala až nad rámec svých možností.Ochotně obtelefonovala i jiné lékaře.A podotýkám,že se s paní doktorkou nijak neznám osobně ani přes žádné známé.V jednom případě udělala na mou žádost vyšetření které by sama nedoporučila.Prostě vyhověla mé žádosti a starosti o malého.Já si prostě stěžovat absolutně nemůžu.Jo a pokud nemá každý den úúžasnou náladu a úsměv na rtu tak je to absolutně v pořádku.Sáhněte si do svědomí všichni co jen kritizujete - máte každý den úsměv na rtu od 7h od rána apod???

Jsem jedna z těch co sem psala kladné hodnocení na p. Doktorku.Bohužel již jsem slyšela tolik negativ na p. doktorku až mne to mrzí.Věřte že p. doktorka taková nebývala,je uplně jiný člověk.Často do ordinace nechodím,tak nemohu ted soudit ale co slyším mluví za vše.
Pro paní doktorku:Jsem s vaším léčením spokojená nikdy jsem s váma neměla žádný problém ale teď slyším od lidí hodně negativ.Vraťte se prosím k té milé a kvalitní doktorce.

Dneska jsem si přečetla hodnocení pí. Dolistové a musím reagovat. Bohužel nemůžu napsat doktorky Dolistové, protože ta paní nemá s doktorkou nic společného. V první řadě mně překvapuje, že větší část zde uvedených lidí (autorů) je s paní Dolistovou spokojená. Jako kdyby předchozí autoři psali uplně o jiné doktorce. Je neuvěřitelně arogantní, a připadá mi, že ani nemá ráda děti. Nechápu jak může tuto práci dělat. Nebo jestli je to tím, že má nějaké osobní problémy, nebo občas své protivné dny. Nedokážu si to vysvětlit. Byla jsem zde před nějakou dobou na vyšetření se svým synem. V tu dobu jsem hledala nějakou novou dětskou doktorku, protože jsem se přestěhobvala na Mělník. Bohužel syn měl vysokou teplotu, rýmu a kašel. Takzvaná paní doktorka Dolistová vyšetření neuvěřitelně odbyla a chovala se hrozně. Ještě ted syn brečí, když má jít k nějaké doktroce. Jak říkám. Měla svůj den. Když jsem zjistila, jak jí tady vychvalujete, musela jsem se taky k paní Dolistové vyjádřit. A mám pro ní vzkaz. Paní doktorko, když vás ta práce nebaví, tak se na to vykašlete a běžte...

Bohužel musím tuto lékařku ohodnotit v podstatě jako neprofesionála ve svém oboru. Dnes 6.5.2011 jsem vzhledem k indispozici lékařky mé dcery navštívila dětskou lékařku Dolistovou se svou 5-letou dcerou.Dcera měla horečky,bolesti hlavy,zvětšené uzliny,mandle,bílý povlak na jazyku a čepy v krku.Toto jsem viděla i já jako laik.Doktorka po nepříjemném přivítání a dlouhém čekání,ačkoliv v čekárně nikdo nebyl vyšetřila neuvěřitelně agresivním způsobem krk špachtlí tak,že dceři tekla samovolně krev ještě 20 minut.A to dcera spolupracovala,ochotně otevřela pusu,asi jinak, než si lékařka představovala.Poté mi řekla,že je pouze nachlazená,ať jí koupim šalvějové tablety.To je vše.Upozorňovala jsem na bílý povlak na jazyku a velmi zduřelé uzliny,apatičnost atd.Zbytečně.Nenechala jsem se a zašla na Mělnické ORL,kde paní doktorka okamžitě zhodnotila stav dcery,jako pěkně rozjetou angínu,viditelně zarudlý krk a viditelné čepy.Možná se to rozjede do spálové angíny.Dostala silná antibiotika.Takže pro mě je doktorka Dolistová absolutní neprofesionál,s arogantním jednáním,nevhodným přístupek k dětem,dávající najevo jak ho obtěžujete.Neumím si představit,jak by probíhal víkend bez správného nasazení léčby,už jsem se viděla jak vláčím dceru v tomto stavu na pohotovost.A to nejsem zastánce antibiotik,ovšem v tomhle případě jsem věděla od začátku,že bez nich to nepůjde.Toť vše takže mé hodnocení - naprosto nepřijatelná.

Nemocne dite peclive vysetri, rodicum trpelive vysvetli, co s nim. V cekarne se dlouho neceka, protoze zamestnava dve zdravotni sestry a ty jsou navic sikovne, mile a ochotne.

Mohu doporučit na Mělníku není žádný pořádný lékař.Byla mi doporučena p. doktorka a jsem moc spokojená má dobrý přístup k dětem a poradí.Nevím nad kým by se měla převyšovat jak tu jedna píše.Doporučila bych když si neví rady pošle na další vyšetření.