Eva Doležalová, zubař Jihlava

Zubař Více

Havlíčkova 34a, Jihlava
Lékařský dům Jihlava

Umístění: Lékařský dům Jihlava Jiný

Dne 3.12.2022 jsem byla u pani doktorky na pohotovosti chci timto moc pani doktorce podekovat za mily a odborny pristup podekovani patri i sestricce moc mi pomohla zaslouzi si podekovani

Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka je moc šikovná a lidská, má i super sestřičku. Mít takovou chodím k ní beze strachu. Synovi dnes na pohotovosti moc pomohla.

Ž

Paní doktorka je velmi citlivá,ochotná a výborně trhá,to se o některých zubařich v Jihlavě říci nedá.

Musím se paní doktorky zastat, chodila jsem k ní do H.Brodu, nyní za ní jezdím do Jihlavy.
Je ti nejlepší zubařka, ke které jsem kdy chodila, je ochotná a vždy pomůže.s hygienou nemám problém., zuby mám krásné a nic nebolí.
Je to profík na svém místě.Ať je takových více.Přeji Vám paní doktorko hodně spokojených pacientů!
Lucie

Hygiena jí nic neříká - klidně už s nasazenýma rukavicema sahá na mobil, počítač.... Zuby jakž takž spraví, ale když si stěžuju, že mě zub pořád bolí, tak mi na to řekne, že je to normální, že víc udělat nejde.