Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
19 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
Ověřeny pacient

Jsme velice spokojení.Vždy nás přivítají s úsměvem a vždy se chovají velmi mile.Vždy poradí a vše vysvětlí.Do ničeho nás netlačí.Neměnili bysme.


J
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem registrovala oba syny. Dnes už jsou dospělí. Nemůžu říct jedinou negativní zkušenost. Když bylo potřeba, paní doktorka poradila i po telefonu, ve svém volném čase z domova. Je velice laskavá a mohu všem jen doporučit. Nechápu paní K. Nějak nerozumím tomu, jak mohla navštěvovat dětskou lékařku s laktační psychozou. Od problému dospělých má svého obvodního lékaře a nemá tím zatěžovat pediatra. Leda, že by rodila v 17. letech.


D
Ověřeny pacient

Na paní doktorku je spolehnutí, vždy si udělá čas, poradí. Je trpělivá a laskavá. K dětem se chová s velkým citem. Za mě mohu jen doporučit a poděkovat.


J

U paní doktorky jsem byla s dcerou v době dovolené naší paní doktorky a musím říct, že mě velice mile překvapila. Dcera nemá ráda doktory a paní doktorka i sestřička k ní přistupovaly moc pěkně a profesionálně. Nemůžu dát nejlepší, neb k ní nechodíme často, ale dávám velmi dobrý.


M

jsem s paní doktrokouz moca moc spokojená


R
Ověřeny pacient

Paní doktorka i sestřička jsou moc milé, rády zodpoví i každou "prkotinu",která nás, jako prvorodičky napadne. P.doktorka byla dokonce velmi milá, i když jsem jí volala v sobotu domů :-))


Z

pani doktorka je jednicka chodim k ni uz leta jeste jako mala holka a ted k ni chodime s se synem i s cerou a jsem moc spokojena,nikdy nas nenecha ve stychu je to skvela doktorka i s pani sestrickou jsme moc spokojeny.moc jim dekujem ze muzem chodit prave k ni.


V

Nepříjemná, arogantní. Nemám ji rád

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Š

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Je vždy ochotná , poradí i po telefonu. Výborná lékařka s hezkým přístupem k dětem i k rodičům. Mohu jen doporučit.


S paní doktorkou jsem velice spokojená a její sestřička je velice příjemná.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti