Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

19 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Jsme velice spokojení.Vždy nás přivítají s úsměvem a vždy se chovají velmi mile.Vždy poradí a vše vysvětlí.Do ničeho nás netlačí.Neměnili bysme.

J
Ověřený profil

K paní doktorce jsem registrovala oba syny. Dnes už jsou dospělí. Nemůžu říct jedinou negativní zkušenost. Když bylo potřeba, paní doktorka poradila i po telefonu, ve svém volném čase z domova. Je velice laskavá a mohu všem jen doporučit. Nechápu paní K. Nějak nerozumím tomu, jak mohla navštěvovat dětskou lékařku s laktační psychozou. Od problému dospělých má svého obvodního lékaře a nemá tím zatěžovat pediatra. Leda, že by rodila v 17. letech.

D
Ověřený profil

Na paní doktorku je spolehnutí, vždy si udělá čas, poradí. Je trpělivá a laskavá. K dětem se chová s velkým citem. Za mě mohu jen doporučit a poděkovat.

J

U paní doktorky jsem byla s dcerou v době dovolené naší paní doktorky a musím říct, že mě velice mile překvapila. Dcera nemá ráda doktory a paní doktorka i sestřička k ní přistupovaly moc pěkně a profesionálně. Nemůžu dát nejlepší, neb k ní nechodíme často, ale dávám velmi dobrý.

M

jsem s paní doktrokouz moca moc spokojená

R
Ověřený profil

Paní doktorka i sestřička jsou moc milé, rády zodpoví i každou "prkotinu",která nás, jako prvorodičky napadne. P.doktorka byla dokonce velmi milá, i když jsem jí volala v sobotu domů :-))

Z

pani doktorka je jednicka chodim k ni uz leta jeste jako mala holka a ted k ni chodime s se synem i s cerou a jsem moc spokojena,nikdy nas nenecha ve stychu je to skvela doktorka i s pani sestrickou jsme moc spokojeny.moc jim dekujem ze muzem chodit prave k ni.

V

Nepříjemná, arogantní. Nemám ji rád

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Š

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Je vždy ochotná , poradí i po telefonu. Výborná lékařka s hezkým přístupem k dětem i k rodičům. Mohu jen doporučit.

S paní doktorkou jsem velice spokojená a její sestřička je velice příjemná.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti