Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Umístění: Poliklinika HELP, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s. Jiný

Vše v pořádku jen tam není možnost se dovolat. Léčení probíhá v pořádku a obě jak sestra tak paní doktorka jsou v pohodě.

Ověřený profil
Umístění: Poliklinika HELP, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s. neurologické prohlídky po třech měsících

Paní doktorka je suprová, před x lety mi píchala obstřik přímo do karpálu já myslela že se strachy zblázním a necítila jsem vůbec nic. Uklidňovala mne byla milá a lidská. Je to doktorka na svém místě. Vždy mne poslala na věškerá vyšetření, hledá příčinu bolestí. Jsem s ní nad míru spokojená a paní sestřička je to samé. To že je přísná jak tu někdo píše, nevím na mne nikdy. A ruku na srdce, když tam vidím ty lidi jak klepou a klepou, přitom je tam jasně napsáno ,neklepat , vyčkejte příchodu sestry. Klepou kvůli blbostem.Já osobně bych byla taky naprdnutá kdyby rušili při vyšetřování jiného pacienta.

T
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika HELP, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.

Tak s tímto pristupem jsem se dlouho nesetkala. V bolestech čekám přede dvermi ordinace.Po 20 minutách si dovolím lehce zaklepal ( nevěděla jsem zda u p. doktorky někdo je) otevřela stará paní( nevim zda sestra či doktorka), která mě vyhodila ať si jdu jinam. Snažila jsem se říct, že mě k nim posílá a doporučuje praktická lékařka.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


E
Ověřený profil

No co si budem povídat.... v pardubické nemocnici se diví snad uplně všemu.
S paní doktorkou jsem spokojen


Z
Ověřený profil

výborná doktorka, sice píše na psacím strojí a díky tomu jste tam dlouho, ale jinak bez výtek


A
Ověřený profil

Paní doktorka je úplně k ničemu, nafláká tucet diagnoz bez vyšetření, něco doporučí a pak vynadá, že jste to podstoupili. Nakonec se snaží tvrdit, že si bolest vymýšlíte a cpe vám prášky od dealera, který tam byl chvilku před vámi. V nemocnici se podivovali jaké to dryáky vůbec předepisuje a ty její zprávy jsou jak dvacet let nazpět. Chování k pacientům, že obtěžují a ti co se jdou jen zeptat s chutí od dveří vyhodí.Pravda je, že narváno tam není.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


R
Ověřený profil

Jsem zděšena z přístupu a chování této doktorky, která je naprosto bez chování a úcty k pacientovi. Je zoufalé, co si dovolí nahlas vůbec vyslovit!!! Tato výtka patří i sestře, vystupování na totálním bodu mrazu!!
Rozhodně tuto lékařku nedoporučuji, je spousta lepších neurologů s velmi příjemným a především lidským přístupem k člověku!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka je moc milá, ale léčila jsem se u ní se syndromem karpálního tunelu na obou rukách, které řešila opakovanými obstřiky a gelovými preparáty. Protože neúspěšná léčba trvala téměř 2 roky a je mi teprve 27 let, rozhodla jsem se změnit lékaře. Zhrozil se a okamžitě jsem byla odeslána na endoskopickou operaci do FN v HK. Od té doby ( 4 roky ) o rukách nevím a k paní doktorce už raději chodit nebudu.


Ověřený profil

Chodím k této lékařce po dvou pracovních úrazech páteře přes 5let a musím říci,že je to dr.na svém místě.Vždy velice pečlivá,příjemná,usměvavá a maximálně snažící se i přes problémy se zdra.pojišťovnami vyjít vstříc nám pacientům.Pokud má ještě volnou kapacitu mohu plně doporučit pro její odborné kvality,přátelský přístup k pacientům.


M

S paní doktorkou Bartečkovou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Několik let jsem trpěla hroznými bolestmi krční páteře. Ale doktoři, které jsem s tímto problémem navštívila se tvářili, jako bych si vymýšlela.Nakonec jsem ale měla to štěstí, že jsme objevila tuto pečlivou lékařku, která mě pořádně vyšetřila a poslala na mag. rezonanci, kde se potvrdilo, že moje diagnóza nebyla tak banální, jak naznačovali ostatní. Bohužel jsem se operaci již nevyhla.Přála bych si, aby bylo více lékařů jako je tato neuroložka.Děkuji paní doktorko!


Došlo k chybě, zkuste to znovu