Ordinace PL pro dospělé
E. Beneše 695, Kralupy nad Vltavou

Pacienty chce léčit svým oblíbeným Paralenem, a když přijdou zpátky, tak začne říkat, proč dané léky nepředepsala, že prý lidem nepomůžou, nebo že jí to nikdy nepomohlo. Milá "Emilko", takhle si pacienty nepřitáhneš, ne ne.

Paní doktorce Šťastné se obloukem vyhněte. Zašel jsem k ní s nemocí, předepsala jen paralen. Když jsem k ní pak přišel, tak prej proč jsem si kupoval jen paralen, když je spousta jiných léku. Paní Šťastná, zmizte mi z očí!

No doktorka Šťastná je moje doktorka a je fakt, že nějak mockrát jsem tam nebyl, ale když jsem tam byl s bolestí břicha, prohmatala to atd... a poznala, že se jedná o slepák. Zavolala tedy záchranku, aby mě odvezli do nemocnice a tam mě prohmatali znovu. Byl to slepák a tak jsem šel na operaci. Takže je mi 29 let a většinou tam vidím spíš seniory v čekárně, ale mě pomohla a špatný zkušenosti s ní nemám, takže ne, že bych jí doporučil, říkám mockrát jsem u ní nebyl, ale mě pomohla, takže v mém případě je hodnocení velmi dobré.

a co bys chtěla na chřipku?
i Klaus ví, že se musí vyležet, protože trvá 7dnů.

Hrůza a děs,lidé od ní odcházejí k jiným doktorům.Neznám nikoho komu poradila nebo pomohla.Máme s manželem spousu historek(oba jsme k ní totiž chodily).Tak vyberu jednu:Manžel měl 40horečky rýmu,silný kašel,prostě chřipku jako hrom.Paní ,,doktorka" mu řekla ať si koupí paralen a tím to skončilo.Když pak přišel na kontrolu,ptala se ho jestli mu zabraly ty kapky na kašel co mu napsala.Manžel jí odpověděl,že mu žádné nenapsala.Paní ,,doktorka" se něj podívala a pak povídá:a víš proč(tyká běžně)jsem ti je nenapsala,protože já je kolikrát lidem napíšu a oni jim vůbec nepomůžou.A to byla poslední návštěva u paní ,,doktorky" Šťastné