Emílie Kučerová

Gynekolog

Kontaktní informace

• M

Pani doktorka je skvela, velmi pecliva, lidska a o pacientky se zajima. Skoda jen, ze maji asi vic pacientek, nez by se dalo pohodlne zvladat. Ale nemuzu si vynachvalit, sestricku taktez.

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• E
      Umístění: Ordinace

Paní doktorka Kučerová je vždy velmi milá a v čekárně jsem nikdy nestrávila déle než 15minut. Toto jsou však jediná pozitiva.
      Jinak jsem bohužel nebyla příliš spokojena. Paní doktorka si mě vůbec nepamatovala, přestože jsem za posledních pár měsíců u ní byla několikrát s problémy. To bych ještě chápala, ale bohužel si ani nepřečetla moji kartu, takže mi nabízela naprosto nesmyslná řešení(např. antikoncepci v době, kdy jsme se snažili o dítě). Vlastně jediným řešením pro ni na všechno bylo napsání antikoncepce nebo hormonální léčby, která, jak se později ukázalo, u mě nebyla vůbec potřeba. Zkrátka, neměla jsem u ní vůbec pocit, že bych byla v dobrých rukou. Když jsem čekala na výsledky důležitého vyšetření z nemocnice, tak vůbec neřešila, že jí výsledky nepřišly a řekla mi, že jsem naprosto v pořádku. Až dodatečně jsem se dozvěděla, že tyto výsledky vůbec nemá k dispozici a z nemocnice jsem si je musela sama vyžádat a přinést jí je. Celkově bych tuto doktorku vůbec nedoporučila. Jsem již u nového lékaře a vidím opravdu veliký rozdíl.

• M