Emílie Kučerová

Kontaktní informace

• M

Pani doktorka je skvela, velmi pecliva, lidska a o pacientky se zajima. Skoda jen, ze maji asi vic pacientek, nez by se dalo pohodlne zvladat. Ale nemuzu si vynachvalit, sestricku taktez.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Luboš Karásek
    Luboš Karásek
    Žukovského 887/4, Centrum Delta B, Praha
    U pána doktora som absolvovala preventívnu prehliadku a s celým priebehom a prístupom lekára som spokojná. Pán… Více

Halina Kačinská ( Markin)
    Halina Kačinská ( Markin)
    Praha 6, Žukovského 887/4, centrum Delta B, ordinace 3.28, Praha
    Dobrý den, práci paní doktorky z hlediska odbornosti hodnotím dobře, jsem u ní už několik let, 2 těhotenství… Více

Antonín Kaprál (Primář)
    Antonín Kaprál (Primář)
    Milady Horákové 116/109, Praha
    vše probíhá naprosto korektně, ve stanovený čas, lékař ochotně komunikuje, poradí. Naprostá spokojenost. Více

Petr Holý
    Petr Holý
    Mazurská 484/2, Praha
    Vsichni moc prijemni a profesionalni. Da se parkovat primo pred poliklinikou. Kratke cekani, lidsky pristup. Více

Martin Dvořák
    Martin Dvořák
    Hnězdenská 2, Praha
    Pan doktor je pozorny a vstricny, jednani je velmi profesionalni. Vsechno vysvetlil a ukazal na ultrazvuku co vidi. Více

Otázky pacientů

Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• E
      Umístění: Ordinace

Paní doktorka Kučerová je vždy velmi milá a v čekárně jsem nikdy nestrávila déle než 15minut. Toto jsou však jediná pozitiva.
      Jinak jsem bohužel nebyla příliš spokojena. Paní doktorka si mě vůbec nepamatovala, přestože jsem za posledních pár měsíců u ní byla několikrát s problémy. To bych ještě chápala, ale bohužel si ani nepřečetla moji kartu, takže mi nabízela naprosto nesmyslná řešení(např. antikoncepci v době, kdy jsme se snažili o dítě). Vlastně jediným řešením pro ni na všechno bylo napsání antikoncepce nebo hormonální léčby, která, jak se později ukázalo, u mě nebyla vůbec potřeba. Zkrátka, neměla jsem u ní vůbec pocit, že bych byla v dobrých rukou. Když jsem čekala na výsledky důležitého vyšetření z nemocnice, tak vůbec neřešila, že jí výsledky nepřišly a řekla mi, že jsem naprosto v pořádku. Až dodatečně jsem se dozvěděla, že tyto výsledky vůbec nemá k dispozici a z nemocnice jsem si je musela sama vyžádat a přinést jí je. Celkově bych tuto doktorku vůbec nedoporučila. Jsem již u nového lékaře a vidím opravdu veliký rozdíl.

• M