Umístění: Ordinace Jiný

Velice milá, empatická a uklidnující paní doktorka s lidskym pristupem k pacientkam. Snazi se pomoci, zaroven dokaze rici, co je podstatne a co nema cenu. Pomohla nam s otehotnenim. Ocenuji 100% diskretnost. Doporucuji.

Umístění: Ordinace

K paní doktorce jsem docházela v průběhu těhotenství. Byla vždy milá a vřelá, ale to je tak vše. Kontroly v poradně trvaly vždy do 5ti min a pokaždé jsem měla pocit, že trochu obtěžuji. Lepší kontakt jsem měla se sestrou, která mi ledacos vysvětlila a během návštěvy se aktivně zajímala o můj stav. Za péči v těhotenství jsem platila 3tis a žádná “nadpéče” se nekonala. Poplatek je údajně proto, že na každé návštěvě dělá paní doktorka ultrazvuk. Což možná dobré je, ale paní doktorka vždy jen koukla na srdíčko a nic víc ( což by mi přišlo ok, kdybyvh za to nemusela platit).

Umístění: Ordinace

Paní doktorka Kučerová je vždy velmi milá a v čekárně jsem nikdy nestrávila déle než 15minut. Toto jsou však jediná pozitiva.
Jinak jsem bohužel nebyla příliš spokojena. Paní doktorka si mě vůbec nepamatovala, přestože jsem za posledních pár měsíců u ní byla několikrát s problémy. To bych ještě chápala, ale bohužel si ani nepřečetla moji kartu, takže mi nabízela naprosto nesmyslná řešení(např. antikoncepci v době, kdy jsme se snažili o dítě). Vlastně jediným řešením pro ni na všechno bylo napsání antikoncepce nebo hormonální léčby, která, jak se později ukázalo, u mě nebyla vůbec potřeba. Zkrátka, neměla jsem u ní vůbec pocit, že bych byla v dobrých rukou. Když jsem čekala na výsledky důležitého vyšetření z nemocnice, tak vůbec neřešila, že jí výsledky nepřišly a řekla mi, že jsem naprosto v pořádku. Až dodatečně jsem se dozvěděla, že tyto výsledky vůbec nemá k dispozici a z nemocnice jsem si je musela sama vyžádat a přinést jí je. Celkově bych tuto doktorku vůbec nedoporučila. Jsem již u nového lékaře a vidím opravdu veliký rozdíl.

Pani doktorka je skvela, velmi pecliva, lidska a o pacientky se zajima. Skoda jen, ze maji asi vic pacientek, nez by se dalo pohodlne zvladat. Ale nemuzu si vynachvalit, sestricku taktez.