Praktická lékařka pro dospělé
Masarykova 330, Telč

Velmi oceňuji komunikaci s pacientem!
Ráda jsem informována o všech aspektech a souvislostech, což zde není problém! Vyjmenovat jednotlivé známky zdravotního stavu, dát je do souvislosti a zároveň zasadit do kontextu, to je to, co oceňuji.
Nevím, proč by měl být pacient považován za tupce, který ničemu nerozumí, tak mu raději nic neřekneme. Mám ráda rovnocenné partnerské jednání na úrovni. A informovanost.
Děkuji! :)

Pro mě je tato lékařka nejlepší.

U paní doktorky jsem asi 14 let , vždy jsem se setkal s ochotou a vždy jsem byl a stále jsem spokojen. Děkuji.

Víte, nejvíce mi na všech vyjádřeních pacientů vadí, že se dotyčný pod svůj názor nedokáže podepsat
Pošpinit někoho, ještě anonymně, je totiž velmi lehké.
Paní doktorka je sice starší, ale o to více zkušená a navíc znalá nejnovějších léčebných praktik. Novinky mnohdy ani v lékaeně nemají. Ve vyslovení konečné diagnozy je velmi opatrná. Myslím, že s každým jedná velmi slušně, s pochopením a snaží se opravdu pomoci, bez ohledu na svůj čas.
Doufám a zároveň ji přeji, aby u své práce vydržela ještě mnoho dalších let.
Vždyť pokud se někomu nelíbí, má možnost odejít jinam.
Stanislav Bartoň

Dobrý den všem, kteří čtete tyto stránky. Stále se mi vrací skutečnost, kterou se snažím v sobě dlouhá léta tvrdě potlačovat. Začalo to na podzim v roce 1992, kdy si otec ztěžoval na bolesti nohou, hlavně na křeče v lýtkách a na pravé dolní končetině mu začal modrat palec. Bolest stále neustupovala a během vánočních svátků jsme volaly pohotovost., přijel MUDr. Křivánek. Ošetřil nemocné místo a doporučil hned po novém roce ústavní ošetření , neboť zjistil, že se jedná o zužování cév. Po novém roce přijela paní doktorka Hofhanzlová, tehdy obvodní lékařka, diagnózu změnila, podle ní šlo o růži v noze. Napsala mastičky, doporučila klid na lůžku a pravidelně jezdila za pacientem. Takto to trvalo do dubna 1993, kdy bolesti neustupovaly, přidal se hnilobný zápach, na PDK místo palce zůstala kost potažena kůží, bolavé místo bylo vyhnilé . Bolesti se stupňovaly, a proto jsme opět o velikonočních svátcích musely volat pohotovost.Právem rozčilený lékař, když viděl stav pacienta,nevěřil, že by otce někdo léčil. Nařídil okamžitou hospitalizaci, a potvrdil diagnózu MUDr. Křivánka. Po vyšetření byla provedena amputace PDK nejprve po kotník, ale protože se prokázala neprůchodnost cév dále, během dvou týdnů došlo k dalšímu zákroku, znovu amputace , až nad koleno. Otci bylo 80 roků. V neskutečných bolestech před operací a opět po dvou operacích, díky odbornosti lékařů staré jihlavské nemocnice a za podpory rodiny, vše zvládl. Naučil se chodit s protézou, i přesto, že byl téměř slepý. Byla jsem rozhodnuta si na paní doktorku ztěžovat, ale rodina mi v tom bránila, neboť paní doktorka byla kamarádka a sousedka sestřiny švagrové. Nesměla jsem dělat problémy. Tehdy bylo paní doktorce o 16 roků méně. Jak léčí dneska, když tehdy už to nezvládala. Opravdu věřím těm negativním článkům, proč bychom ubližovaly někomu záměrně. Nepochybuji o ochotě paní doktorky, o dobrém přístupu k pacientovi( o tom jsme se přesvědčily, pravidelnými návštěvami pacienta ), ale pro dobré léčení je to velmi málo. Proč má člověk neznalostí lékaře trpět? Proč se lékař neporadí se svým kolegou,v případě že si není diagnózou jistý? Snad by měl sám vědět, co by mělo následovat, když se zdravotní stav nelepší. Kde je nějaká odbornost a spolupráce? A co takhle získávat nové teoretické znalosti a dokázat je aplikovat v praxi? Z tohoto postupu paní doktorky mám pocit, že nešlo o odborné léčení pacienta,ale o počet návštěv u pacienta( což bylo ohodnoceno ve výplatě ), výsledek však nebyl podstatný.Paní doktorko, promiňte, je to můj dojem. Nebylo by proto rozumné dát prostor těm mladým ?

Tato lékařka je hrozbou pro pacienty.Absolutní nezájem,způsob léčby velice nekvalitní a když už, tak zastaralými metodami.Nechápu jak může v dnešní době taková lékařka vůbec na tomto postu pracovat.Všem pacientům radím aby v případě jakéhokoli závažnějšího pochybení této a jiných lékařů o tom dali ihned zprávu České lékařské komoře a nebáli se soudů.Zdraví máme jen jedno a nikdo nemá právo s ním nakládat dle libosti.

Pro mě je tato lékařka nejlepší.

je fajn

Paní doktorka je velice hodná, vzdy mi se vším pomuže, dokáže uspokojit moje potřeby, nejde jí jen o peníze. No a o tý moderní medicíně. Vždyť v Telči jí ani nemá smysl zavádět, vždyt stejne o ní nikdo nestojí, každej si dojede raději do Jihlavy a v Telči k praktickému lékaři chodí jen pro razítka a recepty. Každej má jenom kecy a svuj neúspěch si vybíjí na lékařích. Vždyť to jsou jen lidi a každej může cybovat.
Obdivuji paní doktorku, že se rozhodla dělat medicínu a né vydělávat peníze jako např. dr. Nosek.
A navíc v dnešní době kdo by se vubec snazil neco delat, kdyz mají lékaři tak málo peněz.

P.doktorka Hofhanzlová se ke mně vždy chová mile,vstřícně.Jestli jí někdo napadá kvůli věku,mohl by každý být rád,kdyby takto vypadal.Myslím,že nedělá rozdíly mezi pacienty známé a méně známé.Na to je velmi inteligentní.
pacientka Irena