K panu doktorovi na gynekologii jsem chodila několik let. Tenkrát jsem byla moc spokojená. Když bylo potřeba, na nutná vyšetření mě poslal. Jeho milý přístup, ale i občasné "vtipné" poznámky, mi celkem vyhovovaly. Nemyslím si ale, že by používal vždy nejnovější znalosti a léky. Lékaře jsem změnila kvůli přestěhování. Z dnešního pohledu, kdy neuznávám příliš používání antikoncepce, bych řekla, že se nesnažil pacientce vysvětlit, zda-li je u ní ATK vhodná nebo ne.

K tomuto panu doktorovi jezdím přes 50 km a mám za sebou druhé těhotenství pod jeho odborným dohledem. Jakákoli návštěva v jeho ordinaci byla příjemná tím, že sestřičky vždy usměvavé, ochotné... a občas srandičky pana doktora mne dovedly k tomu, že jsem se nestyděla cokoli říct nebo s ním probrat. Příjemný, ochotný,....Jsem prostě nadmíru spokojena. Jezdíme k němu celá ženská část naší rodiny a jen a jen můžeme chválit a doporučit!!!

Vyborny doktor nemuzu si na nej stezovat

Vzdy jsem velice spokojen a nemuzu si stezovat ba naopak.....

Jsem s ním spokojena

Me dal pan doktor v 17ti letech jako prvni antikoncepci takovou, ktera se predepisuje zenam po 45roku a tem, ktere uz nikdy nemaji v planu mit deti!!! To, ze ma nemistne poznamky, se nekomu libi, ja to ale povazuji za maximalne nevkusne jeho narazky na vse, co ho napadne. Musim souhlasit, ze v MK opravdu neni z ceho vybirat. Ale radim vam-zmente sveho gynekologa nez bude pozde. V dnesni dobe prece neni problem dojet si pro mnohem lepsi peci nekam jinam..

pan doktor Šulc patří bezpochyby k nejlepším lékařům v naší republice
nejen že je příjemný k pacientům, ale také je to kapacita!
je prostě skvělej!

Nedoporučuji,velice zastaalá léčba:pokud pacientka nemá žádný problém léčit umí-pokud problém je řešit neumí.Spousta žen od něj utíká k jiným specialistům.Nejlepší gynekolog to určitě není.

je to jeden z nejlepších lékařů ,ke kterým chodím.Vždy ochotný a příjemný.Pochvala patří i sestřičkám.Též ochotné a milé.I přes věčně narvanou čekárnu,vždy usměvavé.

Já jsem s panem doktorem velice spokojena,má velmi hezký přístup k pacientům a vždy je ochoten pomoci.Nelíbí se mi tam dlouhé čekání,ale to svědčí o odbornosti a přístupu k lidem.Na Moravskokrumlovsku je nejlepší...