Praktický lékař gynekolog
U Horní brány 3, Šternberk

Nejůžasnější gynekolog na světě.Chci se sice ze Šternberka odstěhovat,ale u něj zůstanu dokud to půjde:-)Je to opravdu profesionál, a má úžasné sestřičky také díky němu a paní Kubešové jsme vše kolem těhotenství,porodu a kojení tak krásně a pohodově zvládli.Děkuji Vám za vše jde vidět že jsou to lidé na svém místě.Dostálová

velmi prijemny a ochotny poradit pri problemech ,odbornik ve svem oboru ne jenom podle meho nazoru je to lekar jak ma byt za me deti ktere me pomohl privest na svet byli 4 i za dve vnoucatka
moc dekuje rodina snajdrova ,vrobelova,venusova babice

Moc příjemný, milý odborník. Díky němu mám 2 zdravé dcery. Škoda, že už bydlím daleko a nemůže hlídat mé 3 mimčo u mě v bříšku.
Za vše dík pane dokrore Slepicová Renata - s dcerami Barborou a Klárou

Ten nejlepší lekar ktery existuje

Odborník s vynikajícím přístupem, přirozeně skromný člověk!

Skvělý lékař a profesionál,příjemný člověk a odborník na svém místě po všech stránkách,škoda že není takových lidí mezi námi víc,vždy poradí,vysvětlí,objasní dannou situaci s lehkostí a elegancí,i s humorem,že se na operaci těšíte....v žádném případě bych tohoto lékaře neměnila,svou odborností,včasným zásahem(i mimo pracovní dobu)a přístupem mě dvakrát zachránil život...

Nejlepší gynekolog jsem sním moc spokojená, je vtipný a příjemný.fg DOPORUČUJI

Dobrý lékař, ale vše je uspěchané. Pomalu si ani nestačím obout boty a už jsem venku. Na všechno ma rychlou odpověď a časo problém bagatelizuje. Nepíši ani kladné ani záporné hodnocení. Dneska si už mužeme přece jen lékaře vybrat.

Velmi příjemný doktor a sestřičky. Příjemné prostředí člověk nemá strach se na cokoliv zeptat a vždy dostane odpověď.

Skvělé profesionální chování, odborník na svém místě