Adresa

Soukromá praktická lékařka
Na Valtické 723, Břeclav

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

14 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Jsem velice spokojený s paní doktorkou ,je příjemná na pacijenty a ochotná velice,Takových doktorú je velice málo.Chci jí touto cestou poděkovat za její péči.DĚKUJI ZA VŠE SPOZDRAVEM R.PETRUCHA.

A
Ověřený profil

Paní doktorka je výborná, vstřícná i s její rodinou, která s ní pracuje. Je neuvěřitelně lidská, vstřícná,... jsem vděčná, že mám PRAKTICKOU DOKTORKU právě ji !!!! Takových doktorů je jako jehel v kupce sena..Děkuji za vše Adamcová J.

K
Ověřený profil

Paní doktorka je odoborník na svém místě. Co ji ctí ještě navíc, že zústala jako lékař vstřícná a s přiměřeným pochopením pro potíže svých pacientů. Chci ji touto cestou poděkovat za velmi dobrou péči. K.D.


Vždy vstřícná, ochotná, odborník ve svém oboru.


Ověřený profil

Vynikající odborná úroveň. Ochota. Příjemný přístup k pacientovi. Mészáros Josef


Ověřený profil

Velmi dobrá pani doktorka ,dokáže vyslechnout člověka, nespěchá a dá pacientovi znát svoji účast na jeho problému , moc si jí vážím ,jen více takových doktorů!! Mám velké štěstí že mohu být její pacientkou. Jsme u ní celá rodina a nikdy nás nikoho neodbyla . Děkujeme .


Pani MUdr. Eliška Čermakova je zodpovedna,pecliva,trpeliva a ochotna ma citlivy pristup k pacientovi leci velkou cast nasi rodiny jsme s ni moc spokojeni.


pani doktorka je skvely diagnostik mnohdy predci i specialisty je ciliva ohleduplna a ochotna pacienta vyslechnout jsem s ni moc spokojena a leci setrne a s velkou profesialitou prala bych vsem aby se jim dostalo takove pece


F

Skvělý diagnostik, ochotná a mila.


P

Má přehled, obětavá, ochotná, milá, rychlá


Došlo k chybě, zkuste to znovu