Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na Valtické 723, Břeclav
Soukromá praktická lékařka

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Jsem velice spokojený s paní doktorkou ,je příjemná na pacijenty a ochotná velice,Takových doktorú je velice málo.Chci jí touto cestou poděkovat za její péči.DĚKUJI ZA VŠE SPOZDRAVEM R.PETRUCHA.

A
Ověřeny pacient

Paní doktorka je výborná, vstřícná i s její rodinou, která s ní pracuje. Je neuvěřitelně lidská, vstřícná,... jsem vděčná, že mám PRAKTICKOU DOKTORKU právě ji !!!! Takových doktorů je jako jehel v kupce sena..Děkuji za vše Adamcová J.

K
Ověřeny pacient

Paní doktorka je odoborník na svém místě. Co ji ctí ještě navíc, že zústala jako lékař vstřícná a s přiměřeným pochopením pro potíže svých pacientů. Chci ji touto cestou poděkovat za velmi dobrou péči. K.D.

Vždy vstřícná, ochotná, odborník ve svém oboru.

Ověřeny pacient

Vynikající odborná úroveň. Ochota. Příjemný přístup k pacientovi. Mészáros Josef

Ověřeny pacient

Velmi dobrá pani doktorka ,dokáže vyslechnout člověka, nespěchá a dá pacientovi znát svoji účast na jeho problému , moc si jí vážím ,jen více takových doktorů!! Mám velké štěstí že mohu být její pacientkou. Jsme u ní celá rodina a nikdy nás nikoho neodbyla . Děkujeme .

Pani MUdr. Eliška Čermakova je zodpovedna,pecliva,trpeliva a ochotna ma citlivy pristup k pacientovi leci velkou cast nasi rodiny jsme s ni moc spokojeni.

pani doktorka je skvely diagnostik mnohdy predci i specialisty je ciliva ohleduplna a ochotna pacienta vyslechnout jsem s ni moc spokojena a leci setrne a s velkou profesialitou prala bych vsem aby se jim dostalo takove pece

F

Skvělý diagnostik, ochotná a mila.

P

Má přehled, obětavá, ochotná, milá, rychlá

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti