Elena Beranová, pediatr Ostrava

Elena Beranová

Uložit

Pediatr Více

33 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Horymírova 1, Ostrava
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V

Verča

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

K paní doktorce jsem chodila od malinka už já a dnes ji navštěvuji se svým mimčem.
Je perfektní. Opravdu moc hodná, trpělivá, empatická a nevymýšlí nesmysly. Sestřička je taky moc prima.
Doporučujeme :)


P

Pavla P.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorku budu vždy chválit, se synem k ní chodíme od jeho narození a za těch 10 let nemám co vytknout, je to milá, ochotná pediatrička, která nám hodně pomohla.


Barbora Saidi

Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Dětská lékařka

Chodíme k paní doktorce nově, ale už teď jí musím pochválit. Vždy se nás na pořádně ptá, zajímá se, komunikuje, poradí. Žádna rychla kontrola, opravdu všichni pacienti se u ní musí citit dobře. A sestřička je super taky, usměvavá, vždycky super pokec.


P

Pavla J.

Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

U paní doktorky jsme od r. 2003, nyní už s 2 dětmi a jsme moc spokojeni. Skvělý přístup, skvělá péče, holky mají paní doktorku moc rády. I přesto, že jsme se před 3 lety přestěhovali a dětskou lékařku máme za barákem, měnit nechceme a nebudeme. Ani ta 15km vzdálenost nás neodradí. Celkový přístup paní doktorky i sestřičky hodnotím na 1* a všem mohu je doporučit! Pavlína J.


L

Lenka

Ověřeny pacient

CHodím tak nově se svou novorozenou dcerou a se starším synem a mohu jen doporučit, neodsekává rodiče, vždy se ptá a zajímá o zdrav. stav a to je nejdůležitější.....za velkou trpělivost s mým synem, který ani A neudělá, patří velké díky :-))) ještě k tomu pohodová sestra, doporučuji všem :-)

Dříve jsem ze synem chodila k jiné pediatričce a to bylo pro mě moc špatná volba...arogantní, rychle, rychle, děs...spousty mamin co tam chodili utíkaly co to šlo :-) ne vždy sedí v ordinaci ta správná dr....

Paní Mudr. Beránková je skvělá .

Lenka


Anna Kobulnická

Ověřeny pacient

Jsem velice spokojená jak s přístupem, tak s léčením, odchodil si k ní můj už dospělý syn, dcera ještě navštěvuje a doporučuji všem, Je skvělá, taky patří chvála i její sestře - příjemný tým. Kobulnická


L

Lenka

Ověřeny pacient

Paní doktorka je moc hodná, k dětem se chová velmi pěkně a dokáže velice ochotně ve všem poradit


A

ahoj

Ověřeny pacient

Nesdílím názor většiny a to především proto, že jsem jako malé dítě prodělala příušnice. Paní doktorka nebyla schopna rozpoznat o co jde a když jsem toho dne pozdě v noci dorazila na pohotovost tak se velice divili, že mě paní doktorka neposlala na vyšetření nebo nenapsala příslušné léky. Tehdy mi dokonce řekli, že pokud to bude nutné budu muset v nemocnici zůstat. Paní doktorka mi napsala pouze antipyretika proti teplotě a poslala mě domů. Fakt, že příušnice jsou onfekční, zřejmě nebyl podstatný.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


~

Paní doktorka je k dětem moc hodná, milá, nic neuspěchá, vždy dobře poradí a hlavně vše pěkně vysvětlí! Všem mohu JEDINĚ DOPORUČIT!!Můj syn se k ní vždy těší :o)Jana


~

Pani doktorka Beranova je velmi ochotna.. Vždy poradila a pokud nebylo nutne nedavala antibiotika. Jsem ji velice vdecna, protoze mi velice pomohla. A k dětem se chova perfektně.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti