Horymírova 1, Ostrava
Praktický lékař pro děti a dorost

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní pediatrů v okolí

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Dětská lékařka

Chodíme k paní doktorce nově, ale už teď jí musím pochválit. Vždy se nás na pořádně ptá, zajímá se, komunikuje, poradí. Žádna rychla kontrola, opravdu všichni pacienti se u ní musí citit dobře. A sestřička je super taky, usměvavá, vždycky super pokec.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

U paní doktorky jsme od r. 2003, nyní už s 2 dětmi a jsme moc spokojeni. Skvělý přístup, skvělá péče, holky mají paní doktorku moc rády. I přesto, že jsme se před 3 lety přestěhovali a dětskou lékařku máme za barákem, měnit nechceme a nebudeme. Ani ta 15km vzdálenost nás neodradí. Celkový přístup paní doktorky i sestřičky hodnotím na 1* a všem mohu je doporučit! Pavlína J.

CHodím tak nově se svou novorozenou dcerou a se starším synem a mohu jen doporučit, neodsekává rodiče, vždy se ptá a zajímá o zdrav. stav a to je nejdůležitější.....za velkou trpělivost s mým synem, který ani A neudělá, patří velké díky :-))) ještě k tomu pohodová sestra, doporučuji všem :-)

Dříve jsem ze synem chodila k jiné pediatričce a to bylo pro mě moc špatná volba...arogantní, rychle, rychle, děs...spousty mamin co tam chodili utíkaly co to šlo :-) ne vždy sedí v ordinaci ta správná dr....

Paní Mudr. Beránková je skvělá .

Lenka

Jsem velice spokojená jak s přístupem, tak s léčením, odchodil si k ní můj už dospělý syn, dcera ještě navštěvuje a doporučuji všem, Je skvělá, taky patří chvála i její sestře - příjemný tým. Kobulnická

Paní doktorka je moc hodná, k dětem se chová velmi pěkně a dokáže velice ochotně ve všem poradit

Nesdílím názor většiny a to především proto, že jsem jako malé dítě prodělala příušnice. Paní doktorka nebyla schopna rozpoznat o co jde a když jsem toho dne pozdě v noci dorazila na pohotovost tak se velice divili, že mě paní doktorka neposlala na vyšetření nebo nenapsala příslušné léky. Tehdy mi dokonce řekli, že pokud to bude nutné budu muset v nemocnici zůstat. Paní doktorka mi napsala pouze antipyretika proti teplotě a poslala mě domů. Fakt, že příušnice jsou onfekční, zřejmě nebyl podstatný.

Paní doktorka je k dětem moc hodná, milá, nic neuspěchá, vždy dobře poradí a hlavně vše pěkně vysvětlí! Všem mohu JEDINĚ DOPORUČIT!!Můj syn se k ní vždy těší :o)Jana

Pani doktorka Beranova je velmi ochotna.. Vždy poradila a pokud nebylo nutne nedavala antibiotika. Jsem ji velice vdecna, protoze mi velice pomohla. A k dětem se chova perfektně.

moc hodná a dobrá doktorka všem jí jen doporučuji...

Paní doktorka je skvělá a nemůžu si ji vynachválit. Jelikož je mi 19 let a musím odejít k jiné, tak si myslím, že lepší lékařku už nemohu mít:-D Všem mohu jen doporučit Nikola