Praktický lékař pro dospělé
Pod Kosířem 61, Prostějov

U paní doktorky se léčím již přes 30 let a vždy mi pomohla. Prodělala jsem velmi vážné onemocnění a na péči, nutná speciální vyšetření ani předepsané léky si nemohu stěžovat. Ano, v čekárně je opravdu spousta pacientů, ale to mě pouze utvrzuje v názoru, že jde o vyhledávanou lékařku.

Naprosto katastrofální neprofesionální přístup,nedokáže určit správnou diagnozu,když jsem k ní přišla s tím,že mám 40horečky,průjem,zvracím,nemůžu jíst,Endiaron nezabírá,tak jediné co udělala bylo,že mi napsala Endiaron a Paralen a poslala domů,zachránila mě jiná lékařka,která mi tentýž den dala injekci proti horečce,napsala minerály v prášku,které jsem měla brát po lžičkách,protože jsem nemohla pít a pokud by to do večera nezabralo,tak mi napsala lístek do nemocnice,abychom tam neprodleně jeli,naštěstí mi do večera horečka klesla a pomalu se to zlepšovalo,k dr.Závodné jsme pak šla pro papíry a vlastně i kontrolu,dívala se na mě jako cože po ní chci,ono mi opravdu bylo tak špatně?? Tohle byla poslední kapka,ihned jsem odešla ....takže z mé zkušenosti dobrá pouze na základní obecné diagnozy jako bolení v krku a kašel.Tečka. Dodatek: když jsem tam přišla s touto nemocí,bylo mi tak zle,že jsem omdlévala v čekárně,ale paní doktorce to bylo jedno,prostě musím počkat,až na mě přijde řada,ještě chci dodat,že se to stalo před několika lety,ale můj názor na tuto lékařku se nezměnil!