Ordinace zubního lékaře
Havlíčkova 522, Chodov

K paní doktorce Maxové chodím už od malička (od mého prvního zoubku) a díky jejímu chování jsem nikdy nepoznala strach ze zubaře. Děti vozí na křesle, povídá si s nimi. Velmi milá, chodím k ní ráda. Napsala bych, že ji doporučuji - ale nové pacienty nepřijímá (pouze rodinné příslušníky).

Dobry den. Moje zkusenost s pi Maxovou je z 90let neb byla temer jedina v Chodove. V roce 1997 jsem u ni byla s bolesti zubu a zapachem z ust neb jsem byla presvedcena, ze mam problem. Pani doktorka me velice mile sice prijala, prohledla beznym zpusobem s tim, ze mam krasne zuby a za pul roku zase na kontrolu. Nevydrzela jsem to a v Praze kde ziji jsem si nechala doporucit priserne draheho soukromeho zubare, ktery mi pri 1.navsteve udelal rentgen, kde objevil 11 kazu!! Myslela jsem si,ze si dela legraci, ale nedelal. Nechal to okamzite zkontrolovat kolegyni zubarku pres chodbu a ta to potvrdila. Stalo me to {oprava vsech zubnich kazu, vytahnuti korenu atd} 15.000Kc {tehdy}, ale nikdy jsem ani na minutu nelitovala. K pani Maxove jsem uz nikdy nesla. Bohuzel, ale toto je ma zkusenost. Nekdy se nevyplati setrit lidem penize, ale vysvetlit jim proc rentgen je dobre pouzit, neb tech par stovek muze usetrit tisice.

Velmi příjemná ke mě i k dětem.

Jsem tam každou chvilku a souhlasím s ostatními

Nejlepší zubařka u které jsem byla.Výborný přístup k dětem.Je to profesionálka.

Výborný praktik, příjemná, na svém místě včetně sestřiček

Výborná odbornice, příjemná, včetně obou sestřiček. Doporučuji

velmi dobrá,příjemná.doporučuji všem