Drahomíra Lukačejdová, pediatr Tábor

MUDr. Drahomíra Lukačejdová

Pediatr Více

Husovo náměstí 530, Tábor
Ambulantní zařízení pro děti a dorost

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Názory

Já jí doporučit nemohu, vždycky jí zajímalo hlavně co mají děti na sobě a když jsem měla jako dítě cistu na páteři, tak mě nikam neposlala a řekla mi ať si na bolest zvyknu. Musela jsem podstoupit operaci. Nerada jsem k ní chodila, protože mi nevěřila, že mi není dobře a komentovala to, že se mi určitě nechce do školy.

Velmi dobrý pediatr, profi přístup. Citlivá k dětem. Úžasná sestřička. Rozhodně doporučujeme!

Já k paní doktorce chodila co by dítě a od července k ní bude chodit to moje dítě. Už se moc těším na spolupráci.

Mám s paní doktorkou jen ty nejlepší zkušenosti. Je velmi svědomitá a je vidět, že k dětem má hezký vztah. Můj syn k ní vždycky chodil bez námitek, ačkoliv má z doktorů velký respekt. Paní doktorka vždycky dokázala rozptýlit jeho obavy. Jako matce mi vždy
srozumitelně vysvětlí, jak postupovat při léčení i jaké by mohly nastat komplikace a jak jim předejít. Rozhodně ji mohu jen doporučit.

Vynikajcící lékařka, odbornice. Velmi profesionální ale i lidský přístup. Vždy mé děti pečlivě vyšetřila. Mohu jen doporučit.