Prim. MUDr. Dominika Diamantová

Dermatolog Více

Olomouc 1 adresa

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Paní doktorka je sice velmi pečlivá, své práci rozumí a snaží se pomoci, ale její přístup k lidem je velmi zvláštní. Nejednou jsem od ní odcházela velmi rozčarovaná... Při poslední návštěvě mi psala recept na mastičky na atopický ekzém. Prosila jsem ji, jestli mi nemůže předepsat větší množství, že minule mi to vystačilo na 3 týdny. Řekla mi, že až mi masti dojdou, tak stačí zavolat a ona mi připraví další recept, který si vyzvednu. A domluvily jsme se na kontrolu za 3 měsíce Odcházela jsem spokojená, že jsme se domluvily. Po měsíci, když mi masti došly, volala jsem paní doktorce, jestli by mi mohla připravit recept. Velmi nepříjemným tónem mi zdělila, že nejsme v řeznictví, kde si každý řekne kilo hovězího nebo kilo vepřového. Prý co s těmi mastmi dělám, že už mi došly (podotýkám, že se mažu několikrát denně, uplně celá a tak jsem těch 300 g masti vypotřebovala). Nakonec se paní doktorka tedy uvolila, že mi vyjímečně recept napíše.
Ještě bych přidala takovou perličku: Na jedné z kontrol jsem se ptala, jestli je na atopický ekzém i něco jiného než milion různých mastiček. Měla jsem na mysli nějaká homeopatika, alternativní léčbu nebo tak něco. Paní doktorka mi dala radu nad zlato - vyškařte si doma sádlo a namažte se tím.
Po těchto zkušenostech se tam už neukážu, paní doktorka je odborník. Její přístup možná někomu nevadí, ale mně je tedy nepříjemný.

K paní primářce chodím od svých 5. let, kdy se mi objevil atopický ekzém. Překonaly jsme spolu těžké období, kdy jsem několik let měla ruce popraskané často až do krve a plné puchýřů (kdo je atopik, zná), ale dík její péči se to dalo vydržet a dnes o 18 let později mám kůži jako každý jiný člověk a po ekzému nezbylo zhola nic, což nebývá v případě této nemoci pravidlem (mám na mysli takřka úplné vyléčení). Jejího profesionálního a současně vstřícného postoje si cením. Rozhodně nejlepší doktor, ke kterému jsem kdy chodila, a to jich bylo.

Těžce mi zanedbali infekci ve vlasech, teď mám jít na plastiku, protože je tak velká, že nejde vyříznout a antibiotika už mi nechtějí dát, mám tam útvar jako vejce sedm let. Hospitalizovali mě s tím, že je tam asi rakovina, že vezmou vzorek, nebo to vyříznou, že je to dobře operovatelné. Je to stafylokok. V nemocnici mi řekli, že mě budou léčit až potom, co se nechám léčit na psychiatrii.

Dr. Diamantová, je člověk, kterýho se musí pochopit. Taky první návštěva u ní mě moc nenadchla, ale po čase jsem pochopil, že je to odborník, že ikdyž má své řeči, tak je to upřímný a svědomitý člověk. Chodím k ní velice rád. Vždy mi pomůže. K jinýmu dermatologoivi bych již nešel. Protože Dr. Diamantová se nedá vyměnit. Toť můj názor. Myslete si každý co chcete. Protože "hloupý lidé" nemají u Dr. co dělat!

vždy jsem byla spokojena

Velmi neprofesionální přístup, necitlivá, arogantní.