Horní lán 10A/1310, Olomouc
RVmedCentrum privátní klinika s.r.o.

Zobrazit ostatní dermatologů v okolí
nám. Národních hrdinů 2, Olomouc
Poliklinika SPEA

Zobrazit ostatní dermatologů v okolí

Umístění: Poliklinika SPEA estetické dermatologie

Katastrofa, neochota vzít někoho, kdo není objednaný, přšla jsem v 7:30 a i přes to, že v čekárně nikdo nebyl, teď už se ani nedivím, objednávací odpolední doba měsíc, no potěš, ještě, že si dnes člověk může vybrat jiného lékaře. Nedoporučuji. Nikdy více!!!!!

Umístění: Poliklinika SPEA Vyrážka

Prisla sem k pí doktorce s tím, že mám vyrážku a bez toho, aby si to poradne prohlídka mi oznámila, že mám svrab a ja skrz ní teď nesmím do práce. Nedalo mi to, byla sem u obvodak a ten mi řekl, že to svrab není. Vazne "ÚŽASNÁ PANÍ DOKTORKA" ????

Umístění: Poliklinika SPEA Ekzém

K paní doktorce jsem chodila kvůli ekzému. Rychle se zhoršoval a šířil. Byla jsem tam celkem 3x, masti nepomáhaly. Vzpomněla jsem si na doktorku z dětství. Ihned mi udělala stěry, do týdne vysledky. A diagnóza zlatý stafylokok. Už mám druhé atb. Díky paní doktorce jsem zbytečně pár měsíců trpěla a roznášela stafylokoka (mám 7 měsíčního syna). Stále myslím na to, kam by to až zašlo, kdybych dermatoložku nezměnila. Takže já nedoporučuji.

Umístění: Poliklinika SPEA kožní znamenéka

Naprostá spokojenost, příjemné vystupování. Vždy mile vysvětlí. Nemám si na co stěžovat. Nikdy jsem nečekal dlouho a má i milou sestřičku.

Velice rychlé jednání, člověk nemusí čekat bez objednání v čekárně dlouhou dobu. Paní doktorka je sympatická a problémy řeší velmi efektivně. Doporučuji :)

Paní doktorka je velmi milá, ochotná a profesionální. Pacient je vyšetřen bez dlouhého čekání i v době pro neobjednané. Dosavadní problémy byly vyřešeny bez dalších následků, proto jsem naprosto spokojen.

O

Doktorka se skvělým přístupem k pacientovi, a to jak lidským tak i odborným. Velmi trpělivá, super přístup k dětem. Můžu jen doporučit.

Tobiáš
Byli jsme velmi spokojení, lékařka je dáma vzdělaná, se zájmem o pacienty, spolu se sestrou jednají báječně s dětmi. Vzor jednání lékaře s pacientem.

Nezájem o pacienty!!! Odbude člověka, který sotva chodí, jelikož není objednaný, ač má prázdnou čekárnu i ordinaci! pacient musí připajdat odpoledne! a stejně nedostal žádné léky. Díky této "péči" zánět postoupil. Při další návštěvě "léčí" přes sestru, pacienta nepotřebuje ani vidět. Pokud Vám jde o zdraví, určitě vyhledejte jiného dermatologa!

Milá, laskavá paní doktorka. Bez objednání mě přijala mezi své pacienty, vyšetřila, všechno velmi klidně, s úsměvem na rtech. Pacienti jí odsýpají, čekací doba krátká. Rozhodně doporučuji...