Neskutečný potenciál a intelekt, vždy ochotná svědomitá snad jen zpěv je slabší a dnes mi zapomněla koupit mnou objednané potraviny, proto jí hodnotím jako nezodpovědnou.
S přáním hezkého dne,
Jiří Pop

Velmi vstřícný přístup k pacientům, příjemný i profesionální od MUDr.Popové i sestry p.Procházkové.

K naší paní doktorce chodí celá rodina a jsme moc rádi,že ji máme.Je vždy příjemná,ochotná a hlavně je to odborník!

S paní doktorkou jsem byla vždy spokojena, její přístup k problémům pacienta je velmi pozitivni a vstřícný, dokáže pochopit problémy pacienta a nic nepodcení. Také sestřička je ochotna a milá, její injekce jsou opravdu bezbolestne, často jsem ani necítila, ze už mám injekci aplikovanou. Zkratka- sehraná dvojice se snahou každému pomoci. Olga Hasanova , Jablonec nad Nisou - 12.04.2014

Jsme celá rodina s paní doktorkou moc spokojeni i s její sestřičkou. Mohl bych napsat mnoho slov o kvalitě její práce ale když se dívám na některé negativní příspěvky, tak nemohu věřit vlastním očím, že to někdo dovede o tak kvalitní praktické lékařce, která měla i vysoce kvalifikovaného učitele napsat.
Všem negativním vzkazuji.
" To, že Vám někdy něco nedojde, není chyba české pošty."

Ochotná, příjemná, netahá zbytečně peníze z pacientů, když nemusí! Hlavně nečekam dlouho v čekárně, tak jako u jiných lékařů!

Myslím, že tuto paní doktorku nám může závidět celý liberecký kraj. Ten kdo tvrdí opak, tak určitě nebyl nikdy nemocen a byl doktorkou odhalen . Ať si hledá doktora jiného a neprudí ostatní spokojené pacienty. Díky paní Doktorko.

Tato lékařka nemá chybu vždy pomůže

Zlatá Mudr. Popová...2x jsem ji potřebovala, když měla dovolenoou a musela jsem k její zástupkyni a jako otřesné! Mudr. Popová je skvělá, vždycky vím, že mi pomůže nebo poradí, nikdy neléčí pokus-omyl, jako například ti, u kterých jsem byla, její přístup je profesionální, moc dobře ví co dělá, její odbornost je značná - prostě nedám na ni dopustit a jsem velice ráda, že patřím pod její křídla.

nejlepší praktický lékař