Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Palackého 7, Jablonec nad Nisou
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Neskutečný potenciál a intelekt, vždy ochotná svědomitá snad jen zpěv je slabší a dnes mi zapomněla koupit mnou objednané potraviny, proto jí hodnotím jako nezodpovědnou.
S přáním hezkého dne,
Jiří Pop

Ověřeny pacient

Velmi vstřícný přístup k pacientům, příjemný i profesionální od MUDr.Popové i sestry p.Procházkové.

F
Ověřeny pacient

K naší paní doktorce chodí celá rodina a jsme moc rádi,že ji máme.Je vždy příjemná,ochotná a hlavně je to odborník!

O
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem byla vždy spokojena, její přístup k problémům pacienta je velmi pozitivni a vstřícný, dokáže pochopit problémy pacienta a nic nepodcení. Také sestřička je ochotna a milá, její injekce jsou opravdu bezbolestne, často jsem ani necítila, ze už mám injekci aplikovanou. Zkratka- sehraná dvojice se snahou každému pomoci. Olga Hasanova , Jablonec nad Nisou - 12.04.2014

K
Ověřeny pacient

Jsme celá rodina s paní doktorkou moc spokojeni i s její sestřičkou. Mohl bych napsat mnoho slov o kvalitě její práce ale když se dívám na některé negativní příspěvky, tak nemohu věřit vlastním očím, že to někdo dovede o tak kvalitní praktické lékařce, která měla i vysoce kvalifikovaného učitele napsat.
Všem negativním vzkazuji.
" To, že Vám někdy něco nedojde, není chyba české pošty."

H
Ověřeny pacient

Ochotná, příjemná, netahá zbytečně peníze z pacientů, když nemusí! Hlavně nečekam dlouho v čekárně, tak jako u jiných lékařů!

L
Ověřeny pacient

Myslím, že tuto paní doktorku nám může závidět celý liberecký kraj. Ten kdo tvrdí opak, tak určitě nebyl nikdy nemocen a byl doktorkou odhalen . Ať si hledá doktora jiného a neprudí ostatní spokojené pacienty. Díky paní Doktorko.

K
Ověřeny pacient

Tato lékařka nemá chybu vždy pomůže

Zlatá Mudr. Popová...2x jsem ji potřebovala, když měla dovolenoou a musela jsem k její zástupkyni a jako otřesné! Mudr. Popová je skvělá, vždycky vím, že mi pomůže nebo poradí, nikdy neléčí pokus-omyl, jako například ti, u kterých jsem byla, její přístup je profesionální, moc dobře ví co dělá, její odbornost je značná - prostě nedám na ni dopustit a jsem velice ráda, že patřím pod její křídla.

nejlepší praktický lékař

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti