Politických vězňů 40, Beroun
Medicentrum Beroun

Umístění: Rehabilitační nemocnice Beroun Jiný

Paní doktorka naprosto Skvěla. Jen díky ní a její péči, jsem získala naději a právě se těším na miminko. Přístup, léčba a celkově starost o pacienta na 1* doporučuji. Moc milá a vstřícná.

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. gynekologické vyšetření

MUDr Pelikánová je skvělá lékařka. Profesionální, příjemná, mila. Těhotenské prohlídky byly, dle mého názoru provedené opravdu poctivě. Lékař na svém miste. Mile srdce a odborník. Děkuji za ni. A doporučuji.

Umístění: Medicentrum Beroun Tehotenstvi

Tehotenske prohlidky jsem absolvovala prevazne u pani Pelikanove. Byla vzdy uzasna. Jako vsechny zeny, ktere poznaly jej peci, jsem si ji prala u porodu. BOHUZEL jsem vyfasovala jinou lekarku a dodnes lituji, ze jsem se pani dr. primo nezeptala, zda neni mozne za jeji pritomnost u porodu zaplatit. Zaplatila bych zlatem, kdybych byla byvala vedela, ze nektere jeji kolegyne jsou pravym opakem ji same:-(

Umístění: Medicentrum Beroun Kontrola v tehotenství

Úžasná pani doktorka. Dne 13.12.2017 jsem byla na poradne a na odberech krve. Paní doktorce a ni sesteicce nevadila pritomnost me neustále se tazajici dcery :D . Kdyz jsem sla na ultrazvuk postavila dcerku pred sebe aby viděla sveho nastavajiciho sourozence. Chtělo se mi z jejiho pristupu brečet- štěstím. Z velkou ochotou me i dceři vse vysvětlila. Budu velmi rada by z budu mit tuto pani doktorku u porodu. Je vazne skvělá!!!

jedna z nejlepších doktorek, kterou jsem kdy zažila. Ženské vyšetření je pro mne vždy celkem nepříjemné, ale paní doktorka je milá, hodná a snaží se být něžná jak to jen jde...nevím jak to jinak napsat, prostě se snaží, aby to nebolelo. Hezky si s vámi popovídá a naslouchá. Doufám, že bude v Berouně a Hořovicích ještě dlouho ordinovat. Kdyby takový takhle byl každý doktor, tak k nim chodím s nadšením :-) Děkuji! L.Č.

Paní doktorka je jedním slovem úžasná. Utekla jsem k ní od jiné gynekoložky, protože mě totálně zničila....byl by to dlouhý příběh. Ale paní Pelikánová, mě vyléčila,na její prohlídky se těším, jsou bezbolestné, všechno vyždycky vysvětlí a je opravdu něžná! Jsem opravdu šťastná že i rodí, protože věřím že s ní v budoucnu bude porod a moc lehčí!

Monika B.

Paní doktorka je jedním slovem skvělá - velmi šetrná, příjemná, vše automaticky vysvětluje. Z mojí strany opravdu naprostá spokojenost.

Pani doktorka je jednim slovem uzasna! Tak prijemnou a sympatickou lekarku clovek nepotkava denne. I ostatni doktorky a sestricky pusobici v gynekologicke ambulaci v Medicentru si zaslouzi velkou pochvalu.

Paní doktorka je příjemná, milá, nikdy jsem ji neviděla jinak než dobře naloženou, snaží se všechno vysvětlit a je šetrná a ohleduplná. Pokud na ní narazíte, nemusíte se ničeho bát.

Úžasná a snad nejhodnější paní doktorka, co jsem zažila. Dnes v noci tomu bude 6 neděl co mě v Hořovicích rodila a když jsem ji viděla a pobavila se s ní, neměla jsem z porodu skoro žádné obavy. Pokud na ni budete mít u porodu nebo kdekoli jinde štěstí, máte vyhráno:-)