Dita Jeřábková, gynekolog Kladno

MUDr. Dita Jeřábková

Uložit

Gynekolog Více

4 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Vančurova 1548, Kladno
Oblastní nemocnice Kladno, a.s.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

4 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřeny pacient

Nemám tolik zkušeností, abych byla schopna srovnat gynekology v kladenské nemocnici po profesní stránce, ale paní doktorka je z nich jednoznačně nejpříjemnější. Dělala mi kyretáž po nepovedeném těhotenství a v tom psychickém stavu, co jsem byla, působila jako balzám. Je vážně hrozně milá a myslím, že by měla v nemocnici pořádat pro kolegy přednášky o přístupu k pacientovi!;-)

L
Ověřeny pacient

mala som ju u porodu a kedze moje trapenie skoncilo akutnou sekciou tak som bola rada ze som mala lekarku ktora mi vsetko vysvetlila, z mojej strany jej nemozem nic vytknut, mila a ludsky pristup takze ak budem mat aj druhe babo tak pojdem urcite za nou

A
Ověřeny pacient

Nedávno jsem byla v na Kladně hospitalizována (první těhotenství + první pobyt v nemocnici) takže vše pro mne bylo nové + bolest v podbřišku. Žena je v tento moment dost ve stresu a paní doktorka byla VELMI příjemná, milá a hlavně TRPĚLIVÁ. Vše mi vysvětlila, jemně vyšetřila, prostě člověk na pravém místě! Pokud by to šlo určitě by jsem chtěla paní doktorku u porodu!

P
Ověřeny pacient

Asi nejlepší gynekoložka, kterou jsem potkala. Byla jsem urgentně převezena z Motola do Kladenské nemocnice, s hrozícím předčasným porodem. Paní doktorka je velmi lidská, milá, s úsměvem a plnou podporou pečuje o sve pacientky. Moc ji dekuji.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti