Umístění: Psychiatrické a psychosomatické centrum s.r.o

Paní doktorka Perničková je mi při mých dlouhotrvajících obtížích velkou oporou. Od chvíle, kdy jsem se svěřila do její péče, se můj zdravotní stav neustále zlepšuje, mohu se jí se vším svěřit nejen v ordinaci, ale také telefonicky, a svým trpělivým přístupem, zájmem o pacienta, vlídným slovem i vhodně zvolenou medikací má mou naprostou důvěru. Její ordinaci mohu jen doporučit!

17.listopadu, Ostrava
FNSP. Poruba (mapa)

Panelová 6119/15, Ostrava
Psychiatrické a psychosomatické centrum s.r.o (mapa)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: Psychiatrické a psychosomatické centrum s.r.o

Nejlepší doktorka odborník ve své profesi. Vstřicná, chapavá a empatická. Díky ní jsem dlouho v remisi. Můžu doporučit.

Super doktorka,vstřícná, empatická, můžu se se vším svěřit, vyslechne, poradí ohledně medikace,vše vysvětlí.Udělá si dostatek času, nemám pocit, že musím spěchat.Můžu jen doporučit!!!

Paní doktorka,je velice milá,chápavá,empatická,s medikací a slovem léči.Můžu doporučit.

Prima psychiatr. Při návštěvě se cítím uvolněně a příjemně.

Velice empatická, vstřícná paní doktorka, jednoznačně doporučuji!

Umístění: Psychiatrické a psychosomatické centrum s.r.o

Prima psychiatr. Při návštěvě se cítím uvolněně a příjemně.

Velice empatická, vstřícná paní doktorka, jednoznačně doporučuji!