FNSP. Poruba
17.listopadu, Ostrava

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí
Psychiatrické a psychosomatické centrum s.r.o
Panelová 6119/15, Ostrava

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrické a psychosomatické centrum s.r.o Jiný

Byla jsem paní doktorkou diagnostikována - bipolární porucha. Rok jsem byla v útlumu silných léků, stále jsem ji říkala, že mi nepomáhají. Místo hledání příčin mi jen zvedala dávky.. nakonec se ukázalo, že nemám bipolárku nýbrž jsem autistka. Paradox je, že s tím, jsem za ní šla.

Umístění: Psychiatrické a psychosomatické centrum s.r.o

Paní doktorka Perničková je mi při mých dlouhotrvajících obtížích velkou oporou. Od chvíle, kdy jsem se svěřila do její péče, se můj zdravotní stav neustále zlepšuje, mohu se jí se vším svěřit nejen v ordinaci, ale také telefonicky, a svým trpělivým přístupem, zájmem o pacienta, vlídným slovem i vhodně zvolenou medikací má mou naprostou důvěru. Její ordinaci mohu jen doporučit!

Nejlepší doktorka odborník ve své profesi. Vstřicná, chapavá a empatická. Díky ní jsem dlouho v remisi. Můžu doporučit.

Super doktorka,vstřícná, empatická, můžu se se vším svěřit, vyslechne, poradí ohledně medikace,vše vysvětlí.Udělá si dostatek času, nemám pocit, že musím spěchat.Můžu jen doporučit!!!

Paní doktorka,je velice milá,chápavá,empatická,s medikací a slovem léči.Můžu doporučit.

Prima psychiatr. Při návštěvě se cítím uvolněně a příjemně.

Velice empatická, vstřícná paní doktorka, jednoznačně doporučuji!