Blanická 187/1068, Ostrava

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí
Šeříková 31/683, Ostrava-Jih, Ostrava
Praktický lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Absolutně nedoporučuji!!!
Ve 3 mesicich u syna nepoznala nemoc, na které malé děti umírají (nepodchyti-li se nemoc včas - týden ATB, nezlepseny stav, do nemocnice tam si nas nechali - ale pro vysvětlení je to na dýl).
Na 4m kontrole měl syn vahu 7,5kg a cca 67-68cm a první slova Dr: Hmm to je strašně moc, za měsíc přibral přes 1kilo, budem muset dát dietu (syn v té době plné kojen!!!!)

A na kontrole po nemocnici s úsměvem na závěti oznámila - no já jsem to nepoznala...

Nyní jsme už 2 měsíce u jiné Dr a je to absolutně nesrovnatelne!!!

Bohužel, i já se musím přidat s názorem, že paní doktorka je sice milá, ale problémy tak nějak neřeší, což v našem případě mělo bohužel následky, které se s dcerou táhnou do dnes. Lékařku už jsme raději změnili.

Jsem maximalně spokojená!!! Sama jsem přešla jsem na doporučení a jsem ráda, že v dnešní době mám tak výbornou paní doktorku....

K paní doktorce chodím se všemi třemi dětmi, vždycky pomůže, poradí, pokud něco potřebuji, předepíše, nebo pošle dále. V čekárně opravdu nemusíte dlouho čekat, i když moje děti by rádi - je tam spousta hraček. Svým klidným přístupem mě paní doktorka vždycky uklidnila. Musím zaklepat, že ani jedno z mých dětí nemělo ještě antibiotika.

K této paní doktorce chodím už dost dlouho. Bohužel teď už budu muset přejít k praktickému doktorovi pro dospělé, ale tato doktorka je velmi profesionální a zkušená. Nechápu negativní názory ostatních. Paní doktorka nikdy nepřehlížela mé zdravotní problémy, vždycky se snažila zvolit co nejlepší způsob léčby. Antibiotika nedávala hned když nebyly potřeba, což se mi moc líbí.
Všem opravdu vřele doporučuji.... Čekání je minimální a přístup je úžasný...

K této paní doktorce chodím už dlouho, jsem maximálně spokojená. Je moc milá a citlivá. Vždycky se snaží aby nemusela podat antibiotika, ale jiné léky. Tento způsob léčby se mi moc líbí.
Takže se nebojte, budete určitě také spokojeni. Žádné čekání v čekárně!!

Musím říct, že paní doktorka neodvádí práci na 100%! Je pravda, že je milá na své pacienty, ale mnohdy by i lajk poznal, že diagnoza je vážnější, než paní doktorka určila. Proto ordinaci navštěvuji výhradně v nejnutnějších případech! Naštěstí za chvíli přejdu k lékaři pro dospělé.

Jsem s paní doktorkou maximálně spokojená.

Paní doktorka je skvělá, hodná, ochotná. Pokud, jak někdo píše, neumí odhadnout diagnózu a tentýž písař ji zná dříve, než k lékařce dojde, tak proč vlastně chodí k doktorovi a nemá už dávno sám doktorát? My jsme jeli do nemocnice a paní doktorka nám ochotně pomohla a dokonce domluvila to, že jsem s dcerou mohla zůstat v nemocnici. Za což moc děkuji.

Paní doktorka je super. A jak už tady někdo napsal předemnou - když jste tak chytré dámy a víte, že Vaše dítě má zrovna zápal plic, tak jeďte přímo do nemocnice a je to. A doktorát je potom pro Vás hračka, když znáte všechny diagnózy. Paní doktorko, jen tak dál!