Praktický lékař pro děti a dorost
Blanická 187/1068, Ostrava

Praktický lékař pro děti a dorost
Šeříková 31/683, Ostrava-Jih, Ostrava

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

kdysi jsem k paní doktorce chodila já a bylo mi líto, že musím přejít. V dnešní době se o mou 16ti letou dceru stará paní doktorka dokonale. Do svých 14ti let neměla ATB, což je v dnešní době téměř zázrak. Krom rýmeček a běžných dětských nemocí dcera netrpěla žádnou vážnější nemocí. Ani covid nechytla a za to vděčíme paní doktorce, že díky přírodní léčbě ji neodrovnala imunitu. Přístup paní doktorky je vždy milý, nedělá z člověka vola, vše vysvětlí, zajímá se, ale zároveň zbytečně neprotahuje návštěvu. Kam má paměť sahá, nikdy nevybírala žádné poplatky za potvrzení na tábor či jiné dokumenty, ani kdysi, když byl povinný poplatek u lékaře. I když je čekárna plná, člověk dlouho nečeká. DĚKUJEME!!!

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Bohužel nemohu doporučit.
Ač je paní doktorka na první pohled milá a usměvavá, jakmile se jí zeptáte na nějaké informace navíc a začnete se zajímat, změní chování v lehce arogantní, což by se dalo přehlédnout ,ale to, že se absolutně nezajímá o zdravotní stav dítěte a zlehčuje zdravotní stav,tak nad tím už se rukou mávnout nedá!
Absolutně paní doktorka neumí komunikovat, neumí edukovat, při návštěvě dítě nevyšetří, nezajímá se.
Nebyla jsem s péčí vůbec spokojená.
A v té neposlední řadě, čekárna a ordinace nepůsobí vůbec příjemně ,ba naopak.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Absolutně nedoporučuji!!!
Ve 3 mesicich u syna nepoznala nemoc, na které malé děti umírají (nepodchyti-li se nemoc včas - týden ATB, nezlepseny stav, do nemocnice tam si nas nechali - ale pro vysvětlení je to na dýl).
Na 4m kontrole měl syn vahu 7,5kg a cca 67-68cm a první slova Dr: Hmm to je strašně moc, za měsíc přibral přes 1kilo, budem muset dát dietu (syn v té době plné kojen!!!!)

A na kontrole po nemocnici s úsměvem na závěti oznámila - no já jsem to nepoznala...

Nyní jsme už 2 měsíce u jiné Dr a je to absolutně nesrovnatelne!!!

Bohužel, i já se musím přidat s názorem, že paní doktorka je sice milá, ale problémy tak nějak neřeší, což v našem případě mělo bohužel následky, které se s dcerou táhnou do dnes. Lékařku už jsme raději změnili.

Jsem maximalně spokojená!!! Sama jsem přešla jsem na doporučení a jsem ráda, že v dnešní době mám tak výbornou paní doktorku....

K paní doktorce chodím se všemi třemi dětmi, vždycky pomůže, poradí, pokud něco potřebuji, předepíše, nebo pošle dále. V čekárně opravdu nemusíte dlouho čekat, i když moje děti by rádi - je tam spousta hraček. Svým klidným přístupem mě paní doktorka vždycky uklidnila. Musím zaklepat, že ani jedno z mých dětí nemělo ještě antibiotika.

K této paní doktorce chodím už dost dlouho. Bohužel teď už budu muset přejít k praktickému doktorovi pro dospělé, ale tato doktorka je velmi profesionální a zkušená. Nechápu negativní názory ostatních. Paní doktorka nikdy nepřehlížela mé zdravotní problémy, vždycky se snažila zvolit co nejlepší způsob léčby. Antibiotika nedávala hned když nebyly potřeba, což se mi moc líbí.
Všem opravdu vřele doporučuji.... Čekání je minimální a přístup je úžasný...

K této paní doktorce chodím už dlouho, jsem maximálně spokojená. Je moc milá a citlivá. Vždycky se snaží aby nemusela podat antibiotika, ale jiné léky. Tento způsob léčby se mi moc líbí.
Takže se nebojte, budete určitě také spokojeni. Žádné čekání v čekárně!!

Musím říct, že paní doktorka neodvádí práci na 100%! Je pravda, že je milá na své pacienty, ale mnohdy by i lajk poznal, že diagnoza je vážnější, než paní doktorka určila. Proto ordinaci navštěvuji výhradně v nejnutnějších případech! Naštěstí za chvíli přejdu k lékaři pro dospělé.

Jsem s paní doktorkou maximálně spokojená.