Nádražní 1296, Turnov
Praktický lékař pro dospělé

mně vždy dobře a kladně pomohla ja si nemužu vůbec stěžovat a jsem rad že man takovou doktorku

C

Velmi dobrá, komunikativní a příjemná lékařka. Dovede se vcítit do problémů pacienta. Vždy, když potřebuji pomůže. Myslím, že negativní názory jež jsem si přečetla, nejsou v přístupu lékařky, ale v
problémové komunikaci pacienta..................

v době dovolené jsem hledal pomoc s bolavými zády,bez problému jsem dostal injekci,léky i poučení.

dnes jsem hledal svého lékaře na poliklinice,kde bylo již v 11hod zamčeno,tak jsem se v poledne dostal k paní doktorce,vzala mě bezbřečí,vyšetřila,napsala recept,musím tuto ordinaci pochválit,velmi jsem spokojen,doporučuji.

Já mám jen dobré zkušenosti,vždykdyž bylo potřeba,tak jsme se dohodli a zařídili potřebné.Hodnocení ostatních,kterým se okamžitě nevyhoví je strašně jednoduché napsat a plivat anonymně na druhé.Proč to neřeknou nespokojení sami a ne anonymně.

nevím jak kdo hodnotí,asi jak se komu lékař zavděčí,já mám dobré zkušenosti,zařídí i objedná potřebné.

Nemám námitek k jednání i léčení,vždy je ochotná poradit a připravit dle potřeby recept.

Mám je dobré zkušenosti,vyslechne,zařídí potřebné.

Příjemné jednání a na léčbu si rozhodně stěžovat nemůžu. Sestřčka je vždycky milá a ochotná(alespoň vždycky, když jsem tam byla).

Arogantní,nekomunikativní lékařka