Danuše Špičková, zubař Rosice

MUDr. Danuše Špičková

Zubař

8 názorů

Adresa

Palackého náměstí 22, Rosice
Praktická zubní lékařka a parodontolog

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
8 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
B
Ověřeny pacient

Po vícečetném čekání v čekárně na ošetření dlouhém průměrně 45 min i déle, kdy přes dveře bylo slyšet, jak paní doktorka německy vykládá se svými známými a vrtačku člověk neslyšel, jsem se rozhodla vyhledat jiného zubaře. Za celých xx let pravidelných kontrol, které probíhaly i 2x do roka mi paní doktorka ani jednou neudělala rentgen, který má na patře a nová zubařka mi díky této zobrazovací metodě odhalila 9 kazů, které nebyly vidět okem, protože se nacházely pod bílými plombami. I přes opakované upomínání na bolestivost pod těmito plombami mi vždy oznámila, že je vše v pořádku, že se jedná jenom o zvýšenou citlivost zubu, aniž by kontrolní rentgen proběhl.. Náprava vzniklých škod mě u nového zubaře stála přes 10.000,- Kč!!! (a to nemluvím a bolestech a vzniklých komplikacích)
Resumé: vřele nedoporučuji!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní zubařka sice ráda povídá, ale o zuby svých pacientů se nestará. Plombuje nedoléčené zuby, nevidí kazy. Problémy banalizuje. Je velmi špatná zubařka. Díky ní jse přišel o dva zuby. Nedoporučuji!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


dlouhé čekací doby, objedvávání více pacientů na stejný čas, a hlavně ne dobrá lékařka - po přechodu k jiné lékařce jsem měla asi 10 kazů - vůbec je neošetřovala. teď mám super zubařku - nesrovnatelná péče.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Skvělá paní zubařka, perfektní přístup k pacientům, snaží se vše dělat bezbolestně, ikdyž to ne vždy jde. Sice se u ní třeba déle čeká, ale já si nemůžu stěžovat. Kdykoliv jsem potřebovala, tak mě vždy ošetřila a nikdy nebyla nepříjemná. Od té doby co chodím sem, nemám ze zubařů strach (a to jsem již vyzkoušela několik stomatologů).


L

...super


Vynikající zubařka, čekací doba sice delší ale péče na velice dobré urovni.


P

Vynikající lidský přístup k pacientům,profesionální peče na vysoké odborné urovni....mohu za sebe mluvit jen v superlativech


N

Je pravda že čekací doba je neunosná,ale zubařka je vynikající


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti