Klinická imunologie a pediatrie
Korycanská 12/394, Praha

Zobrazit ostatní profily imunologů v okolí

Z 8 alergií na 1! Děkuji!

Moc moc doporucuji. Chodila jsem k pani doktorce od malinka, nechavala si me u sebe co to slo. Je bezvadna a nedam na ni dopustit.
Markéta Koubková

Odbornost, ochota poradit, léčí mi obě děti - velice spokojená

Paní doktorka je velmi dobrý diagnostik a odborník. Dceři i synovi velice pomohla. Občas bych uvítala trochu lidštějšího přístupu, méně pedanství a povýšeného chování. To vše však vyváží velice milá sestřička. O.L.

s paní doktorkou Planerovou jsem jako matka velmi spokojena, umí jako málokterý lékař komplexně stanovit diagnózu a vidí zdravotní problém v souvislostech,je maximálně pečlivá a důsledná. Bohužel i se sebou často chodím po lékařích,ale s takovouhle péčí a ochotou,hlavně jejím lékařským - maximálním vědomostem ji řadím rozhodně na 1.místo,umí naslouchat,má milý lidský přístup a optimistickou mysl,prostě správná chytrá ženská - lékařka na svém místě ! Kéž by i jiní lékaři byli takoví..
Sestřička u paní doktorky je moc milá,ochotná a hlavně nás pokaždé hezky přivítá a dětem nabídne hračky na hraní a pokud s paní doktorkou zrovna povídáme ,hezky se o děti postará,aby nás nerušili.

Petra Kučerová s rodinou

Jsem s pí. doktorkou Planerovou velmi spokojena, umí jako málokterý lékař komplexně stanovit diagnózu a vidí zdravotní problém v souvislostech, mému synovi určitě pomohla.

Doporučuji! Ochotná doktorka i sestra. Paní doktorka je podle mě opravdová odbornice na alergie, vždy má pro pacienta příběhy ze života, kterými vysvětlí o co jde. Jenom musím vytknout většinou dlouhé čekání v čekárně..

Jsem také moc ráda, že jsme přešly k pí doktorce. Syn trpí alergií od narození a dnes po 10 letech má celkové testy výborné a momentálně je již delší čas bez léků.

velice milá a dobrá doktorka

K paní doktorce jsem chodila před lety se svým, nyní již dospělým synem, který zde navštěvoval denní stacionář. Paní doktorka byla vždy milá, ochotná a synovi mnoho pomohla. Dnes je zcela zdráv a za to bych ráda projevila paní doktorce dík.