Ord. prakt. lékaře - stomatologa
Tyršova 160, Sedlčany

Skvělá zubařka!! Nemohu si stěžovat!! Dříve jsem chodila k dr Havlátové ( ordinace vedle) a každá návštěva bolela!! :-( od té doby jsem šla vždy se strachem, ale už přes 3 roky chodím k dr Dyrynkové a strach ze zubaře je pryč!! paní doktorka je MACHR!!!! :-)

Paní doktorka je velmi milá a příjemná,dobrá zubařka a odbornice.Jen ty čekací doby jsou příšerné,bohužel.Objednala jsem se v září,vzali mě v únoru,v únoru pak objednali na srpen.....:-(

Moje dcera po návratu z ciziny potřebovala stomatologické služby a paní doktorka jí ochotně vzala,i když nebyla její pacientka.Dostat jí dříve k zubaři byl docela problém,dneska chodí k paní zubařce pravidelně a stala se její pacientkou.Strach ze zubaře už dávno nemá a velký dík za to patří paní doktorce, za její přístup a hlavně její odbornost.

Paní doktorka mě byla ochotná ošetřit a věnovala mi svůj drahocenný čas, přestože nejsem její pacient. Její ošetření bylo skvělé - bez chyby. Za to bych jí chtěla velmi poděkovat. Renata Lomozová

Vynikající lékařka a zubařka.

Paní doktorka je výborná, sestřičku bych vyměnila.

Paní doktorka je velmi šikovná, milá k pacientům, odborník takový, že jsem se přestala bát chodit k zubaři. Díky! Chválím i sestřičku!

Velice pečlivá, přívětivá a ochotná lékařka. Opravdu doporučuji.

Paní doktorka je skvělá,vynikající a pečlivá. Bohužel je tak dobrá, že nepřijímá další pacienty.

Jsem tak spokojená, že bych k ní chodila nejraději pořád. Je nejen milá, přívětivá, ale opravdu nejlépe spravuje naše zoubky.