Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
14 názorů

K
Ověřeny pacient
Umístění: DVDent spol. s r.o. - PL pro děti a dorost

Pan doktor býval kdysi dávno výborným doktorem. Neprofesionální nevybíravé chování, které předvádí poslední dva roky, katastrofa. S tak arogantním člověkem jsem se ještě nesetkal. Ostatní lékaři a sestry z jeho pracoviště však na výbornou. Takže již nikdy více.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

Vše co se zde píše, tak v mnohém souhlasím, i já s rodinou jsem byla velmi spokojena, jen do té doby, než jsem začala docházet se svou malou dcerkou. Velmi brzy se objevil problém se zoubky, po neuspěšné návštěvě (dcera nespolupracovala) a následně po telefonickém hovoru, mi bylo sděleno co mám a nemám dělat, v pořádku, dceru zuby nebolely ,další prohlídka měla proběhnou po půl roce, dceři však zoubky začaly bolet dříve , tvář napuchla,horečky, ihned nás asitentka objednala na druhý den a výsledek?? Dcera je hodně akční a živelné dítko, nespolupracuje a tak jsme dostala doporučení do Prahy do Fakultní nemocnice Motol. Jejich přístup netraumatizovat děti......? nerozumím a nechápu proč dceři nepomohli a stejně tak jako tam neošetřili. Při další konzultaci mi byla doporuče klinika pro nespolupracujíci děti se vstupem 700 Kč.
Dnes již nejsme pacinty a máme v Litoměřicích Paní zubařku, sice za řevu, ale dítěti pomůže a nemyslím, že by dítě bylo traumatizováno.Nerozumím tomuto přístupu, snad při každé návštěvě praktického lékaře by dítě mělo odcházet s traumatem?? Opravdu tomuto nerozumím.


J

Velmi kvalitní dentista, který je sice trochu dražší, ale za kvalitu si rád připlatím. Má své krédo a nešidí pojišťovnu jako ti, kteří si neúčtují za ošetření téměř nic, ale na kvalitě je to dost znát. Jsem spokojený především s prevencí i s tím, že si zve pacienty na určitou hodinu a nikdy jsem nemusel čekat víc, než několik minut.


Pan doktor je mladý, perspektivní, dynamický, sympatický, spolehlivý, šikovný zubní lékař.
I po psychologické stránce je lékař na vysoké úrovni, neboť člověk který se bál dříve zubaře, okamžitě ztrácí tuto zábranu. O své pacienty se stará svědomitě a na jakýkoliv dotaz ohledně zubů odpoví a jasně vysvětlí.
Velice si ho vážím a jsem moc ráda, že jsem jeho pacientkou.
Přeji mu hodně štěstí, zdraví a mnoho pracovních i osobních úspěchů.
Milada Hořejší


Velmi dobrý lékař a celé jeho pracoviště


profesionální, příjemný, pečlivý


profesionální, kvalitní služby, příjemné prostředí


Pana doktora sice osobně neznám ale přesto o něm slyším to nejlepší,škoda jen že již nové pacienty nepřijímají hned bych k němu šla.


J

Byli jsme spokojeni. Po odstěhování nemůžeme takovéh odruhého najít - škoda bylo to zatím to nejlepší ve stomatologii co jsem zažila. Děkuji moc.


Z

Dobrý den. Chtěla bych se připojit ke chvále tohoto zařízení. Celá má rodina je spokojená, nemáme strach jako jsme mívali z bolesti při zákroku a i na naše dětičky mají výborný vliv. Jejich prohlídky probíhají naprosto pohodově, vše jim milá a ochotná paní hygienistka vysvětluje, do ničeho je nenutí... I plombování mého 4letého synka se obešlo bez slzičky. Naopak, synek se o své zoubky s naší pomocí krásně stará, aby předešel kazení se zoubků. Za perfektní péči si člověk vždy rád zaplatí a co se týče pokut, to je správné. Když se slušný člověk omluví předem, hned je volné místečko pro někoho jiného... S pozdravem


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti